Αθλητικά

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

Ημ/νία προσθήκης: 6 Δεκεμβρίου 2013, 18:30
ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ, ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΩΡΑ - ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ


ΣΑΒΒΑΤΟ 7/12/13 - ΩΡΑ 3    
FOOTBALL LEAGUE-NΕΩΝ    
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ
     
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ Αυλωναρίου
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ Ερέτριας
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ Αγ. Νικολάου
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ Δύστου
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ Προκοπίου Παλαιό
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ Αιδηψού
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ Κεχριών
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ομιλος    
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ Καρύστου
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ Αλεξάνδρου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ Νέου Πύργου
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ Μαντουδίου
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΑ Σπαθαρίου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ομιλος    
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Πάλιουρα
ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ Καλαμακίδη
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" Δροσιάς
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/13 - ΩΡΑ 11    
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΚΟΣ Αγ. ¶ννας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ομιλος    
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Καλαμακίδη
ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ Ενωσιακό
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/13 - ΩΡΑ 11,30    
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ Σκύρου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ Παπάδων
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ Λίμνης
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ομιλος    
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ Μονοδρίου
     
ΚΥΡΙΑΚΗ 8/12/13 - ΩΡΑ 3    
Γ' ΕΘΝΙΚΗ    
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΛΑΜΙΑ ΚΥΜΗΣ
ΠΥΡΓΕΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΥΡΓΕΤΟΥ
     
A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ    
ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΥΣ Σ.Φ.Χ. Αιδηψού
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΟΔ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ Αρτάκης
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ Δροσιάς
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ Πάλιουρα
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ Νέου Πύργου
ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ Μακρυκάπας
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ Αφρατίου
A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος ομιλος    
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ Λουκισίων
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ Βαθέος Αυλίδας
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Βατώντα
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ Αγ. Νικολάου
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος ομιλος    
ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ Αγ. Γεωργίου Λιχάδας
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος ομιλος    
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ Πολιτικών
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Ενωσιακό



ΔΕΥΤΕΡΑ 9/12/13 - ΩΡΑ 6    
FOOTBALL LEAGUE    
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΨΑΧΝΩΝ





Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Εύβοιας
...περισσότερα



Το ποινολόγιο της ΕΠΣΕ

Το ποινολόγιο της ΕΠΣΕ
[06/12/2013 - 11:10]

Και τα υπόλοιπα από προηγούμενες ποινές ...περισσότερα





Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΕ στις 14-15/12/2013

Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΕ στις 14-15/12/2013
[06/12/2013 - 15:30]

...περισσότερα




Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ

Οι βαθμολογίες στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[02/12/2013 - 08:31]

...περισσότερα




Οι βαθμολογίες και το υπόλοιπο πρόγραμμα στα Εθνικά πρωταθλήματα

Οι βαθμολογίες και το υπόλοιπο πρόγραμμα στα Εθνικά πρωταθλήματα
[03/12/2013 - 12:00]

FOOTBALL LEAGUE, Γ' ΕΘΝΙΚΗ, FOOTBALL LEAGUE (U-21) ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ, Α1 ΕΘΝΙΚΗ, Γ' ΕΘΝΙΚΗ (ΜΠΑΣΚΕΤ), Β' ΚΑΙ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ) ...περισσότερα