Το πρόγραμμα των αγώνων στις 8 και 9 Φεβρουαρίου 2014
2 Φεβρουαρίου 2014, 08:10
Eχει και Ολυμπιακός-Αρτάκη, Ελλήσποντος-Αυλίδα και Τραχήλι-Πράσινο
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | A1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 13:00 | ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
08-02-14 | 15:30 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΓΥΜΝΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΠΟΔ/ΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
09-02-14 | 15:00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ –ΠΡΩΤΕΥΣ ΣΦΧ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΛΛΩΝΙΟΥ & ΑΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | Η.ΚΟΥΤΣΟΥΦΛΑΚΗ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | Α.Ε.Κ. Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΤΣΑΛΙΚΗ-ΠΑΠΙΛΑ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | A2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος | 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 0-3 Α.Α. | ||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος όμιλος | 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 15:00 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΣ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ | ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΣΠΑΘΑΡΙΩΝ |
09-02-14 | 11:00 | ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΛΙΜΝΗΣ |
09-02-14 | 11:00 | ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ | ΒΟΥΤΑΣ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
09-02-14 | 11:00 | ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ ΚΕΡΑΣΙΑΣ | ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΚΕΡΑΣΙΑΣ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
Ρεπό: ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ | ||||
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος όμιλος | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΦΥΛΛΩΝ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΕ ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΩΝ | ΑΟ ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΚΥΜΗΣ |
09-02-14 | 11:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |
09-02-14 | 11:00 | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΟΚΤΩΝΙΑΣ | ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
09-02-14 | 11:00 | ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΑΟ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ |
09-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΑΟ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
09-02-14 | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΦΥΛΛΩΝ |
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος όμιλος | 20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΑΝΗΘΟΥ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
08-02-14 | 15:00 | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Α.Ε.Κ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
09-02-14 | 11:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
09-02-14 | 11:30 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ «Ο ΑΠΟΛΛΩΝ» | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
09-02-14 | 11:30 | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
09-02-14 | 11:30 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΣΤΑΥΡΟΥ |
Ρεπό: ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ |