ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές
24 Οκτωβρίου 2014, 09:50
Ολο το πρόγραμμα ανά κατηγορία και ημέρα σε Εθνικές κατηγορίες και ΕΣΚΑΣΕ
ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014 | ||||
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 5.00 | Α2 ΕΘΝΙΚΗ | ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΨΥΧΙΚΟ | |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014 | ||||
ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 5.00 | Β' ΕΘΝΙΚΗ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ | |
ΒΕΝΕΤΟΚΛΕΙΟ | 3.30 | Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ ΡΟΔΟΥ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ | ||||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24-10-2014 | ||||
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2.30 | ΠΑΙΔΩΝ Β' ΟΜ. | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚ.-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | Τσάλλας |
ΣΑΒΒΑΤΟ 25-10-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΥΜΗΣ | 5.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | Κάλφα-Γ. Μασλατζίδης |
ΛΑΜΙΑΣ | 4.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | Χριστοδούλου-Ευαγγελόπουλος |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | Σπυρόπουλος-Χουγιάζος |
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ | 4.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΚΥΝΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Κοτσιμπός-Ντάνος |
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 4.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | Χαϊνά-Βαρσαμάς |
ΛΑΜΙΑΣ | 2.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΟΥΤΑ ΔΟΜΟΚΟΥ | Σαμαράς-Περράκης |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 3.00 | ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | Πετσεπές-Χατζής |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 3.00 | ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | Σπυρόπουλος-Χουγιάζος |
ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 10.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΚΑΡΥΣΤΙΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | Πετσεπές-Χατζής |
ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 12.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ | Πετσεπές-Χατζής |
ΚΥΜΗΣ | 2.30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ | Κάλφα-Γ. Μασλατζίδης |
ΙΤΕΑΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | Ζάχος |
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | Χαϊνά-Βαρσαμάς |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 4.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β | ΑΣ ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ | Ευαγγελόπουλος-Ζάχος |
ΙΤΕΑΣ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' | ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡΥΜΝΑΣ | Χριστοδούλου-Γερονικολός |
ΚΥΜΗΣ | 2.00 | ΕΦΗΒΩΝ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | Γ. Μασλατζίδης |
ΧΑΛΚΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4.00 | ΕΦΗΒΩΝ | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | Τσάλλας-Αρτσίτας |
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ | 4.00 | ΕΦΗΒΩΝ | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | Κοτσιμπός-Περράκης |
ΜΩΛΟΥ | 2.00 | ΕΦΗΒΩΝ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | Κοτσιμπός-Περράκης |
ΧΑΛΚΙΑ | 6.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | Κάλφα-Λ. Μασλατζίδης |
ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 4.00 | ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | Χριστοδούλου-Γερονικολός |
ΚΑΝΗΘΟΥ | 11.30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Ζεϊτουνιάν-Λ. Μασλατζίδης |
ΘΗΒΑΣ | 3.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος |
ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ | Χριστοδούλου-Γερονικολός |
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | Μαμασούκα-Βαρσαμάς |
ΣΠΕΡΧEΙΑΔΑΣ | 11.00 | ΠΑΙΔΩΝ | ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | Ευαγγελόπουλος |