Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο
24 Οκτωβρίου 2014, 18:40
Όλοι οι αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας ανά ημέρα, ώρα και κατηγορία
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 -10- 2014 ( ώρα 4.00) | ||
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΒΟΥΤΑΣ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΠΗΛΙΟΥ |
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | Ν.ΠΥΡΓΟΥ |
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ |
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ |
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΣΠΑΘΑΡΙ/ΚΑΛΥΒΙΑ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΣΤΑΥΡΟΣ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 -10- 2014 ( ώρα 4.30) | ||
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΟ ΣΤΡΟΦΥΛΛΙΑΚΟΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26-10- 2014 ( ώρα 11.00) | ||
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΑΟ ΚΑΜΑΡΙΩΝ | ΛΙΧΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 0-3 Α.Α. |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 -10- 2014 ( ώρα 11.30) | ||
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ | ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | ΒΡΥΣΗΣ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 -10- 2014 ( ώρα 12.00) | ||
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΣΚΥΡΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ | ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ | ΚΕΡΑΣΙΑΣ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΣ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΓ.ΛΟΥΚΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 -10- 2014 ( ώρα 2.00) | ||
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 26 -10- 2014 ( ώρα 3.15) | ||
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ |
ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΓ.ΑΝΝΑΣ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΤΣΑΛΙΚΗ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΠΡΑΣΙΝΟΥ |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |