ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές
21 Νοεμβρίου 2014, 10:49
Ολο το πρόγραμμα ανά κατηγορία και ημέρα στα πρωταθλήματα ΜΠΑΣΚΕΤ
ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ | ||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΣΤΡΕΦΗ | 5.00 | Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ΑΕΤΟΣ-ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | |
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΕΣΠΕΡΟΥ | 5.00 | Β' ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΓΣ ΚΥΜΗΣ | |
Π. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ | 5.00 | Γ' ΕΘΝ. ΑΝΔΡΩΝ | ΚΟΡΩΠΙ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ | ||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 22-11-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 3.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | Παντρευτής-Γερονικολός |
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | Ντάνος-Γλυκός |
ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | Παντελίδης-Βαρσαμάς |
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΓΣ ΕΡΜΗΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | Χαϊνά-Μαμασούκα |
ΑΥΛΙΔΑΣ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | Γ. Μασλατζίδης-Παστήρας |
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΓΣ ΑΤΛΑΣ | Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς |
ΧΑΛΚΙΑ | 4.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | Τσάλλας-Αρτσίτας |
ΚΥΜΗΣ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΚΥΜΗΣ-ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ | Κάλφα-Πετσεπές |
Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 6.30 | ΕΦΗΒΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | Σπυρόπουλος-Λ. Μασλατζίδης |
Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 4.30 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣ ΜΟΥΤΑ | Σπυρόπουλος-Λ. Μασλατζίδης |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 11.45 | ΠΑΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | Χατζής |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 2.30 | ΠΑΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | Χριστοδούλου |
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ | Σπυρόπουλος-Λ. Μασλατζίδης |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 10.00 | ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ | Ζάχος-Περράκης |
ΚΥΡΙΑΚΗ 23-11-2014 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΚΑΝΗΘΟΥ | 12.30 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Γ. Μασλατζίδης-Βαρσαμάς |
ΚΑΘΕΝΩΝ | 6.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | Σπυρόπουλος-Παστήρας |
ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ | 3.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ-ΓΣ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ | Κοτσιμπός-Σαμαράς |
ΣΠΕΡΧΙΑΔΑΣ | 5.30 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ | Κοτσιμπός-Σαμαράς |
ΜΩΛΟΥ | 11.00 | ΕΦΗΒΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | Ζάχος-Περράκης |
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ | 3.00 | ΕΦΗΒΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | Ζάχος-Περράκης |
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 3.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος |
Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 3.30 | ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | Χαϊνά-Κάλφα |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ | Χατζής-Πετσεπές |
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 5.00 | ΠΑΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ | Χριστοδούλου-Καραμπιτσάκος |
ΑΥΛΙΔΑΣ | 3.00 | ΠΑΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Χουγιάζος-Αρτσίτας |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 3.00 | ΠΑΙΔΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ-ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ | Ντάνος-Γερονικολός |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 5.00 | ΠΑΙΔΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | Ντάνος-Γερονικολός |
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 2.00 | ΠΑΙΔΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | Παντρευτής |
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 3.30 | ΠΑΙΔΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | Χαϊνά-Κάλφα |