ΜΠΑΣΚΕΤ: Tα αποτελέσματα στην ΕΣΚΑΣΕ και τις Εθνικές κατηγορίες
21 Δεκεμβρίου 2014, 20:55
Η ΑΥΛΙΔΑ ΚΕΡΔΙΣΕ ΤΟΝ ΠΑΣ ΣΤΗ ΧΑΛΚΙΔΑ
ΑΓΩΝΕΣ ΕΘΝΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | |
Β' ΕΘΝΙΚΗ | ΑΜΥΝΤΑΣ-ΓΣ ΚΥΜΗΣ | 64-74 |
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | 82-63 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ | ||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | |
ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 50-57 |
ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 48-83 |
ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | 73-63 |
ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | 67-74 |
ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | 77-72 |
ΑΝΔΡΩΝ Β' Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΛΑΡΚΟ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | 63-52 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α ΟΜΙΛΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 39-65 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΔΙΡΦΥΩΝ ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ-ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ | 58-38 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | 76-38 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ-ΑΟ ΜΩΛΟΣ | 58-60 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚH-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | 84-78 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ' Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΙΑΣ ΜΟΣΧΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ | 65-33 |
ΕΦΗΒΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | 32-68 |
ΕΦΗΒΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 20-71 |
ΕΦΗΒΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | 35-76 |
ΕΦΗΒΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 53-62 |
ΕΦΗΒΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | 81-33 |
ΕΦΗΒΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ-ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ | 0-20 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΜΟΥΤΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 0-20 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | 46-39 |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ | ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 53-33 |
ΠΑΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 128-04 |
ΠΑΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ-ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 46-80 |
ΠΑΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 28-42 |
ΠΑΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 42-45 |
ΠΑΙΔΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | 42-63 |
Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στη Β' Εθνική (1ος όμιλος):
Περιστέρι-Φιλαθλητικός 75-54
Πανερυθραϊκός-Ιωνικός Ν. 95-87
Αμύντας-Κύμη 64-74
Ίκαρος Καλ.-ΚΑΠ 71-74
Φάρος Κερ.-Παπάγου 89-69
Μαρούσι-Ηράκλειο 60-58
Χολαργός-Δούκας 82-68
Τα αποτελέσματα της 11ης αγωνιστικής στη Γ' Εθνική (2ος όμιλος):
Εργοτέλης-Κρόνος Αγ.Δημ. 80-70
Ακαδημία-Πεύκη 65-70
Αιγάλεω-Αρχάγγελος 79-81
Κορωπί-Ηρόδοτος 83-62
Σπόρτιγκ-Ιωνικός ΝΦ 85-68
Πόλις Καλλιθέας-Διαγόρας Δρ 66-45
Ικαρος Ν.Σμ.-Κάδμος 82-63