Ολα τα αποτελέσματα του Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα Εύβοιας
29 Νοεμβρίου 2015, 17:58
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ 0-2
ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-0
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ-ΠΑΟ ΒΑΡΔΑΣ 0-2
ΔΟΞΑ ΜΑΝΩΛΑΔΑΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-0
ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΙ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ
A' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 1-0 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 1-3 |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | 1-1 |
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 1-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 1-1 |
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2-1 |
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | 1-1 |
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 2-0 |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 1-0 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 3-1 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | 3-1 |
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΟ ΠΑΠΑΔΩΝ | 7-1 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | 1-1 |
ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 3-4 |
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 3-0 α.α. |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 1-3 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 2-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 2-3 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0-4 |
ΑΟ ΦΟΙΝΙΞ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ | 1-4 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 2-1 |
ΑΟ ΑΤΤΑΛΗΣ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 1-2 |
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 1-1 |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 2-0 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 2-0 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 1-2 |
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 1-0 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 0-3 |
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 2-0 |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ | 5-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 0-2 |
ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 3-2 |
ΣΠΑΘΑΡΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ | 1-2 |
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΠΑΣ ΕΡΜΗΣ ΡΟΒΙΩΝ | 5-0 |
ΡΕΠΟ: ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ | ||
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΣ | 2-1 |
ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΟΚ ΚΑΝΗΘΟΥ | 4-4 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | 1-3 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | 3-0 |
ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 2-0 |
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3ος όμιλος | 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 3-3 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 2-4 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 3-0 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | 3-0 α.α. |
ΡΕΠΟ: ΑΙΟΛΟΣ ΚΡΙΕΖΩΝ |