ΕΣΚΑΣΕ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές
20 Ιανουαρίου 2017, 08:26
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 16.15 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | Ντάνος-Σοφόπουλος |
ΧΑΛΚΙΑ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | Σπυρόπουλος-Χατζής |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΣ-ΓΣ ΕΡΜΗΣ | Γ. Μασλατζίδης-Καραμπιτσάκος |
ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Κοτσιμπός-Χουγιάζος |
ΑΥΛΙΔΑΣ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | Χαϊνά-Κάλφα |
ΜΩΛΟΥ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Α' | ΑΟ ΜΩΛΟΣ-ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | Τσάλλας-Μαμασούκα |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 19.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Α Ομιλος | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | Βαρσαμάς-Αρτσίτας |
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 14.30 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' | ΓΣ ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ | Ζάχος-Σαμαράς |
ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 20.30 | ΕΦΗΒΩΝ Β' Α Ομιλος | ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Σπυρόπουλος-Χατζής |
ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 15.30 | ΠΑΙΔΩΝ Ζ | ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | Παταγιάς-Ζαφείρη |
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ | 16.00 | ΠΑΙΔΩΝ Ε | ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ-ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | Χριστοδούλου-Τσιργωτάκης |
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 13.00 | ΠΑΙΔΩΝ Ε | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | Χριστοδούλου-Τσιργωτάκης |
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 12.00 | ΠΑΙΔΩΝ Ζ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ - ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ | Ζάχος-Σαμαράς |
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 | ||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ |
ΧΑΛΚΙΑ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Α' Ομιλος | ΠΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΩΝ-ΑΠΟΛΛΩΝ | Αρτσίτας-Σοφόπουλος |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β Α Ομιλος | ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | Χατζής-Λ. Μασλατζίδης |
ΑΡΤΑΚΗΣ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Α Ομιλος | ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΓΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ | Χαϊνά-Γ. Μασλατζίδης |
ΑΙΔΗΨΟΥ | 15.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Β Ομιλος | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | Σπυρόπουλος-Παστήρας |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 16.30 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Β Ομιλος | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ | Χριστοδούλου-Ζάχος |
ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Β Ομιλος | ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | Ευαγγελόπουλος-Σαμαράς |
ΜΑΡΤΙΝΟΥ | 19.00 | ΑΝΔΡΩΝ Β' Β' Ομιλος | ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | Κοτσιμπός-Παταγιάς |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 14.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α Ομιλος | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | Χατζής-Λ. Μασλατζίδης |
ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 16.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Α Ομιλος | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | Τσάλλας-Βαρσαμάς |
ΔΙΣΤΟΜΟΥ | 12.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β Ομιλος | ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ-ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Ζάχος-Τσοκάνος |
ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 18.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β' Ομιλος | ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ | Τσάλλας-Βαρσαμάς |
ΑΥΛΙΔΑΣ | 15.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Β Ομιλος | ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | Σοφόπουλος-Αποστόλου |
ΚΑΘΕΝΩΝ | 14.30 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' | ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | Μαμασούκα-Καλαπόδης |
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 16.00 | ΑΝΔΡΩΝ Γ' Γ Ομιλος | ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ - ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ | Χατζής-Λ. Μασλατζίδης |
ΑΡΤΑΚΗΣ | 16.00 | ΕΦΗΒΩΝ Β' Α Ομιλος | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | Χαϊνά-Γ. Μασλατζίδης |
ΘΗΒΑΣ | 14.00 | ΕΦΗΒΩΝ Β' Β Ομιλος | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ | Ντάνος-Γερονικολός |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 17.00 | ΕΦΗΒΩΝ Β' Β Ομιλος | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ | Ντάνος-Γερονικολός |
ΜΑΡΤΙΝΟΥ | 16.30 | ΠΑΙΔΩΝ | ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΛΟΚΡΟΣ | Κοτσιμπός-Παταγιάς |
ΑΙΔΗΨΟΥ | 13.00 | ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣ ΜΟΥΤΑ | Σπυρόπουλος-Παστήρας |