Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ

17 Φεβρουαρίου 2017, 17:50
Ο Ντούρας στο ντέρμπι της Γ' ανάμεσα στον Απόλλωνα και τον Κεραυνό - Ο Παπαοστόλου στην Καστέλλα

 

A' KATHΓΟΡΙΑ

ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΠΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΟ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟΦ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΤΣΑΦΟΣ ΑΛΕΞ.
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ.
ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΦΣ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.

 

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡ.
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΣ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ.
ΑΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.
ΑΠΣ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ ΑΠ.
ΑΠΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. - ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ.
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΦΕΡΓΑΔΗ ΧΡ. - ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤ. - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΠ.
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 18η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΘΕΟΔ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.
ΚΥΜΗ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ - ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ - ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΟΥ ΒΑΣ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. - ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΕΓΚΟΣ ΓΕΩΡ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤ. - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΣΠ.
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΤΣΟΤΣΟΥ ΕΥΦΡ. - ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ.
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 16η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΣΑΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.