Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες πρωταθλημάτων ΕΠΣΕ

13 Οκτωβρίου 2017, 00:15
Ξανά αγωνιστική κίνηση στην Εύβοια μετά τη διακοπή

 

 Α Ερασιτεχνική 3η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ  ΓΚΑΤΣΟΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ- ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
 ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ  ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.
 ΛΗΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ  ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
 ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ  ΒΡΑΚΑΣ  ΡΟΥΜΠΗΣ - ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ
 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ  ΠΟΓΚΑΣ  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΦΩΤΗΣ  ΔΑΛΛΑΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ  ΛΑΜΠΡΟΥ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ - ΓΚΑΤΣΟΣ
 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  ΣΕΓΚΟΣ  ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ  ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ
 ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ  ΠΟΓΚΑΣ  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ  ΣΕΓΚΟΣ  ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ  - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
 ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ  ΠΑΥΛΑΤΟΣ- ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
 ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ  ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ  ΡΕΤΣΑΣ- ΝΤΟΒΟΛΗΣ
 Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  ΣΙΜΙΤΖΗΣ  ΤΣΟΤΣΟΥ- ΚΑΡΡΑΣ
 ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ  ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ  ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ- ΣΕΡΡΑΣ
 B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ  ΝΤΟΥΡΑΣ  ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ. - ΜΟΥΝΤΡΙΧΑΣ
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ  ΒΛΑΧΟΣ  ΠΑΠΠΑΣ - ΚΕΚΑΚΟΣ
 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΒΡΑΚΑΣ  ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ - ΝΕΓΡΗΣ
 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤ.- ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ  ΣΟΦΙΟΥ  ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ - ΑΝΤΩΝΙΟΥ
 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.  ΝΤΟΥΡΑΣ  ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΔΟΥΚΑΣ
 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ  ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ  - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ  ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ.  ΝΙΚΟΛΑΟΥ Γ. - ΒΛΑΧΟΣ
B Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 3η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΔΑΛΛΑΣ - ΚΗΡΥΚΟΣ
 ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ - ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ  ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΜΑΚΡΗΣ
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ  ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ  ΚΑΡΒΕΛΑΣ - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ  ΘΕΟΔΩΡΟΥ  ΚΑΝΤΑΡΗΣ  - ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ  ΣΠΑΝΟΣ  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ - ΠΟΔΑΡΑΣ
 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧ.  ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ  ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ- ΖΕΪΜΠΕΚΗΣ
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΟ ΑΓΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΙΑΛΤΡΩΝ  ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ  ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ - ΠΑΥΛΑΤΟΣ
 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ -  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ  ΡΕΤΣΑΣ  ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ - ΝΤΟΒΟΛΗΣ
 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΠΑΘΑΡΙΟΥ-ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ  ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ  ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ - ΣΕΡΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΟΥ  ΡΟΥΜΠΗΣ  - ΣΙΜΙΤΖΗΣ
 ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ  ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γ.- ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
 ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ - ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.  ΝΤΟΥΡΑΣ - ΔΟΥΚΑΣ
 ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ  ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ  ΝΕΓΡΗΣ - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 1η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
 ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ  ΚΑΡΒΕΛΑΣ  ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ
 ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ  ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ  ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ
 ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ  ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ  ΣΠΑΝΟΣ - ΠΟΔΑΡΑΣ