Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
22 Οκτωβρίου 2017, 18:45
Η 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας Εύβοιας 2017-'18 με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 2-5 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 0-0 |
ΟΠΑ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | 2-0 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 4-0 |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 4-1 |
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | 3-0 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 2-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 12 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 12 | |
3 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 9 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | 9 | |
5 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 8 |
6 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 6 |
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 6 | |
8 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 5 |
9 | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | 3 |
ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 3 | |
11 | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 0 |
12 | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 0 |
13 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ (-2) | -1 |
14 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ (-12) | -5 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | 1ος όμιλος | 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
29/10/17 | 15:00 | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΠΗΛΙΟΥ |
29/10/17 | 15:00 | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
29/10/17 | 15:00 | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 3-0 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 1-1 |
ΑΝΑΓΕΝ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 1-1 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔAΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 0-3 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 4-1 |
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ | ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ | 2-2 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 1-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 12 |
2 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 10 |
3 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 9 |
4 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | 8 |
5 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 7 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 7 | |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 7 | |
8 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 6 |
9 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | 4 |
ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4 | |
11 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 3 |
12 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | 2 |
13 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | 0 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 0 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | 2ος όμιλος | 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
28/10/17 | 16:00 | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΠΑΠΙΛΑ |
29/10/17 | 15:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΠΑΛΙΟΥΡΑ |
29/10/17 | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | Π. ΛΑΟΥ |
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 1-0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 2-0 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 0-3 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 1-2 |
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΔΗΔΩΝΟΣ | 8-1 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 0-4 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | ΡΕΠΟ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 12 |
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 12 | |
3 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ* | 9 |
4 | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | 7 |
5 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 6 |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 6 | |
7 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ.* | 4 |
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 4 | |
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ* | 4 | |
10 | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ | 3 |
11 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 2 |
12 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 0 |
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | 0 |
* Με αστερίσκο οι ομάδες που έχουν κάνει το ρεπό τους
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ | ΩΡΑ | 3ος όμιλος | 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
28/10/17 | 16:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
29/10/17 | 12:00 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΣΚΥΡΟΥ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΦΥΛΛΩΝ |
29/10/17 | 15:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΒΡΥΣΗΣ |
29/10/17 | 15:00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΡΕΠΟ |