Αθλητικά

Οι διαιτητές των αγώνων στα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ

12 Ιανουαρίου 2018, 19:22
Ο Βασίλης Βελέντζας στον αγώνα Ηρακλής Ψαχνών-Μακρυκάπα

 

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Διαιτητής Βοηθοί
 ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ.
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. - ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ. - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ.
ΑΤΡΟΜ. ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΟΠΑ  ΑΙΔΗΨΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΧΑΡ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΒΥΖΑΝΤΙΟ  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - Π.Σ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ- ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. - ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. - ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΚΑΝΗΘΟΣ  ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ. - ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ.
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ.
ΑΟ Α. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤ. ΒΡΑΚΑΣ ΧΡΥΣ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΝΑΓ. ΕΥΡΙΠΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
 
Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ ΕΥΑΓ.
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΚΕΚΑΚΟΣ ΔΗΜ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
 
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΟΛΥΜ.  ΛΙΜΝΗΣ - ΣΠΑΘΑΡΙ-ΚΑΛΥΒΙΑ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΑΝΑΓ. ΓΙΑΛΤΡΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡ.
ΑΡΗΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΛΙΧΑΣ  ΜΑΚΡΗΣ ΒΑΣ. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
 
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-2ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΚΑΔ.  Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ  - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΜΟΥΡΤΙΚΑΣ ΔΗΜ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔ. -  ΕΡΑΠΟΣ  ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΚΑΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ.
 
Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-3ος ομιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΡΤΕΜΙΣ  - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Κ. - ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΕΟΔ/ΕΠΟ - ΕΟΔ/ΕΠΟ