Αθλητικά

ΕΣΚΑΣΕ: Ολα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες

22 Ιανουαρίου 2018, 13:05

 

ΑΝΔΡΩΝ Α ΣΚΟΡ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 65-41
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 61-58
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ 63-65
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 82-78
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 71-55
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 78-53
   
ΑΝΔΡΩΝ Β ΣΚΟΡ
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 81-72
   
ΑΝΔΡΩΝ Γ ΣΚΟΡ
ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 70-57
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 42-63
ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ-ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 64-83
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ 90-31
ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ 72-57
   
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΟΡ
ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 44-51
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 9-119
   
ΕΦΗΒΩΝ ΣΚΟΡ
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ 61-82
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ 92-63
   
ΠΑΙΔΩΝ ΣΚΟΡ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ 47-52
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ-ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 75-16
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ 49-57
ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 65-43
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 81-52
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 58-46
ΑΟ ΜΩΛΟΣ-ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 97-42
ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ 64-42
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ-ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 72-43
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 46-66
ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 71-49
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 45-42
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 53-68
ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ αναβολή
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 47-73

 

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΜΑΚΑΡΟΣ 12 23
2 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 12 22
3 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 12 21
4 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 12 21
5 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 12 19
6 Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ 12 19
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 12 17
8 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 12 17
9 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 16
10 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 12 16
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 12 13
12 ΣΥΛΛΑΣ 12 12

 

B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 8 15
2 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 8 15
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8 14
4 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 8 13
5 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 8 11
6 ΕΡΕΤΡΙΑ 8 11
7 ΚΑΔΜΟΣ 8 9
8 ΛΙΜΝΗ 8 8

B' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 9 18
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 9 16
3 ΜΩΛΟΣ 9 15
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔ. 9 13
5 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 9 12
6 ΚΥΝΟΣ 9 12
7 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 9 11
8 ΜΟΥΤΑ 9 11

 

ΠΑΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10 20
2 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10 17
3 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 10 16
4 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 10 14
6 ΓΣ ΚΥΜΗΣ 9 9
 5 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ 9 9

ΠΑΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10 20
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 10 18
3 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 10 14
4 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ 9 13
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 10 13
6 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9 9

ΠΑΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΚΑΔΜΟΣ 10 20
2 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 10 17
3 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10 16
4 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 10 15
5 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 10 12
6  ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10 5

ΠΑΙΔΩΝ Δ' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 10 20
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10 18
3 ΓΣ ΙΤΕΑΣ 10 14
4 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ 9 13
5 ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 9 11
6 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ 10 5

 ΠΑΙΔΩΝ Ε' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 10 20
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 10 18
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 9 13
4 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 9 13
5 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 10 12
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 10 7

 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 9 18
2 ΑΟ ΜΩΛΟΣ 9 16
3 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ 9 14
4 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ 9 13
5 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 10 13
6 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 10 9

 ΠΑΙΔΩΝ Z' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 10 19
2 ΑΤΛΑΣ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 10 18
3 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 10 16
4 ΑΣ ΕΚΠ. ΜΠΟΥΚΑΛΗ 10 15
5 ΑΣ ΜΟΥΤΑ 10 8
6 ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ 10 8

ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΟΝΤΟ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΗ Β' ΦΑΣΗ

Η ΟΠΟΙΑ Θ' ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΤΙΣ 3-4/2/2018

 

NEANIΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 6 12
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 6 10
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 5 6
4 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 5 4

NEANIΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 4 8
2 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 4 6
3 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. 4 3
4 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 0 0

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 6 12
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 6 11
3 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 6 9
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 7 8
5 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 7 6

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 8 15
2 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 8 14
3 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 8 14
4 ΚΑΔΜΟΣ 8 11
5 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 8 10
6 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 8 8

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ' ΟΜΙΛΟΣ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. ΒΑΘ.
1 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ 5 9
2 ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 6
3 ΑΣ ΜΟΥΤΑ 3 4
4 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 4 3
5 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 1 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Τρίτο χρυσό μετάλλιο για το πινγκ-πονγκ της Χαλκίδας

Τρίτο χρυσό μετάλλιο για το πινγκ-πονγκ της Χαλκίδας
Αθλητικά
[20/02/2018 - 20:45]

Διαβάστε ποια αθλήτρια το κατέκτησε και σε ποιους αγώνες. ...περισσότερα

Τα "κανόνια" στην Α' και Β' ΕΠΣΕ

Τα κανόνια στην Α' και Β' ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[20/02/2018 - 14:55]

Δείτε τους πρώτους σκόρερ στα δυο πρωταθλήματα της Εύβοιας ...περισσότερα