Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΒΟΙΑ: Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές

15 Μαρτίου 2019, 08:15
Πού παίζουν Κύμη, Εσπερος, ΑΕΕΠ Χαλκίδα, Ερμής Σχηματαρίου, Αρης Θήβας και Λοκρός Αταλάντης - Το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΣΕ.

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΟΑΚΑ 17:00 ΑΕΚ ΚΥΜΗ
ΑΝΔΡΩΝ Α!
   ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Διαιτητές:   ΝΤΑΝΟΣ - ΒΑΡΣΜΑΣ

 ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητές:   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 15:30 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

Διαιτητές:   ΧΑΙΝΑ - ΘΩΜΑ

  ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 18:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ.

Διαιτητές:   ΤΣΑΛΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 ΑΥΛΙΔΑΣ 18:00 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές:   ΚΩΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΑΝΔΡΩΝ Β! Α ΟΜΙΛΟΣ
 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

Διαιτητές:   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
 ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

Διαιτητές:   ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 ΜΑΡΤΙΝΟΥ 19:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Διαιτητές:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

Διαιτητές:   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΑΡΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

Διαιτητές:   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΠΑΝ.

ΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ
 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

Διαιτητές:   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ
 ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ
 ΘΗΒΑΣ 17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΕΙΟ 17:00 ΟΦΗ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΑΛΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΥ 17:00 ΚΑΛΙΘΕΑ ΡΟΔΟΥ ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
 
ΑΝΔΡΩΝ Β!   Α
 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Διαιτητές:    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

Διαιτητές:   ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 19:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Διαιτητές:   ΤΣΑΛΑΣ -ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΚΠΑΙΔ ΜΠΟΥΚΑΛΗ 18:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

Διαιτητές:   ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΛΙΜΝΗ ΕΥΒOIΑΣ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

Διαιτητές:   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 13:30 ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

Διαιτητές:   ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

Διαιτητές:   ΚΑΛΦΑ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ
 ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣ.

Διαιτητές:   ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ
 ΛΑΜΙΑΣ 14:00 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Διαιτητές:   ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 12:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

Διαιτητές:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 16:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητές:   ΝΤΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Διαιτητές:   ΓΚΑΡΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 14:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΝ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητές:   ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Διαιτητές:   ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ Λ.ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

Διαιτητές:   ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Πόλος έλξης και φέτος η Ανάβαση Ριτσώνας για τους λάτρεις των αγώνων αυτοκινήτου

Πόλος έλξης και φέτος η Ανάβαση Ριτσώνας για τους λάτρεις των αγώνων αυτοκινήτου
Αθλητικά
[21/05/2019 - 10:57]

Συνέντευξη τύπου από τους διοργανωτές την Τετάρτη 22 Μαΐου. ...περισσότερα

Οι 32 ομάδες της Β' κατηγορίας Εύβοιας για την περίοδο 2019-2020

Οι 32 ομάδες της Β' κατηγορίας Εύβοιας για την περίοδο 2019-2020
Αθλητικά
[20/05/2019 - 21:00]

Οι πιο πολλές από το Δήμο Χαλκιδέων και το Δήμο Ιστιαίας-Αιδηψού ...περισσότερα

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ: ΒΙΝΤΕΟ με την απονομή και τη φιέστα των πρωταθλητών

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ: ΒΙΝΤΕΟ με την απονομή και τη φιέστα των πρωταθλητών
Αθλητικά
[20/05/2019 - 19:43]

Στην κεντρική πλατεία της Βάθειας με την κάμερα του egnomi.gr. ...περισσότερα