Αθλητικά

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Κυριακής

9 Νοεμβρίου 2019, 17:15
Εγιναν και δυο ματς στον 6ο όμιλο της Γ' Εθνικής  

 
Σήμερα Σάββατο είχε και δυο αγώνες για τη Γ' Εθνική στον όμιλο που αγωνίζεται η Αρτάκη.
 
Τα αποτελέσματα ήταν:
 
Αιολικός-Ρόδος 1-0
Αήττητος Σπάτων-ΑΕΚ Τρίπολης 1-0
 
Αύριο γίνονται οι αγώνες:
Αχαρναϊκός-Θύελλα Ραφήνας
Κιθαιρών Καπαρελλίου-ΑΟ Υπάτου
Νέα Αρτάκη-Κόρινθος ’06
Μαρκό-Παλληνιακός
 
 
  ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ    
A' EΠΣΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-3
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 1-0
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ  ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ 2-1
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. 5-0
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 4-0
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 0-1
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 0-1
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 3-2
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-3
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ 1-3
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 11.30 Γήπεδο
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΛΙΜΝΗΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΦΥΛΛΩΝ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΝΗΘΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔ. ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΚΡΙΕΖΩΝ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 11.45 Γήπεδο
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΣΚΥΡΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 3.00 Γήπεδο
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
A' EΠΣΕ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  ΔΡΟΣΙΑΣ
A' EΠΣΕ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
A' EΠΣΕ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
A' EΠΣΕ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΙΔΗΨΟΥ
A' EΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
A' EΠΣΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΨΑΧΝΩΝ
A' EΠΣΕ ΕΥΒΟΙΚΟΣ  ΑΓ.ΝΙΚΟΛ. ΣΚΕΠΑΣΤΗ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚ. Ν. ΠΥΡΓΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΖΑΡΑΚΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ

 

 

 

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΗ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ
 ...περισσότερα

 

Η Δροσιά απειλεί τον Ταμυναϊκό και το Αυλωνάρι περιμένει με άγριες διαθέσεις τον ΑΟΧ

Σπουδαίο ματς και το μοναδικό του Σαββάτου Ερέτρια-Μακρυκάπα. ...περισσότερα

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[11/11/2019 - 23:55]

Στα 8 γκολ έφθασε ο Γιάννης Σίμωσης του Ταμυναϊκού με το χατ-τρικ στη Δροσιά ...περισσότερα

ΣΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΟ ΚΕΜΑΛ: Ημουν συγκεντρωμένος στον αγώνα

ΣΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑ ΠΑΝΟ ΚΕΜΑΛ: Ημουν συγκεντρωμένος στον αγώνα
Αθλητικά
[11/11/2019 - 15:30]

Σφοδρές αντιδράσεις στην Τουρκία για τον Έλληνα διεθνή. ...περισσότερα

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ (2ος όμιλος): Εχασαν ΧΒΑ και Αίαντας

Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΜΠΑΣΚΕΤ (2ος όμιλος): Εχασαν ΧΒΑ και Αίαντας
Αθλητικά
[11/11/2019 - 11:38]

Χωρίς νίκη συνεχίζει η ομάδα της Αυλίδας ...περισσότερα