ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ-ΛΗΛΑΣ (ΚΥΠΕΛΛΟ): Το φωτορεπορτάζ της εξέδρας που ήταν τίγκα

13 Φεβρουαρίου 2020, 18:34
Επώνυμοι και ανώνυμοι φίλοι του ποδοσφαίρου βρέθηκαν στο γήπεδο Λαμψάκου.

Τίγκα ήταν η εξέδρα στο γήπεδο Λαμψάκου για τον ημιτελικό Κυπέλλου ανάμεσα στον Ελλήσποντο και τον Λήλα Βασιλικού (1-1).

Φίλαθλοι και των δύο ομάδων, αλλά και αρκετοί ουδέτεροι, καθώς και επώνυμοι άνθρωποι του ποδοσφαίρου (παράγοντες, προπονητές, παίκτες, κτλ) ...χαράμισαν τον μεσημεριανό ύπνο και βρέθηκαν στις 2.30 το μεσημέρι στο γήπεδο, για να παρακολουθήσουν τη μονομαχία του Ληλάντιου Πεδίου.

Το ευχάριστο είναι ότι παρά την κρισιμότητα του αγώνα και τη δραματική μορφή που πήρε στα τελευταία λεπτά, δεν συνέβη το παραμικρό και όλοι έφυγαν αγκαλιασμένοι.

Οι φίλοι του Ελλήσποντου δεν πανηγύρισαν πολύ έξαλλα και απ' ότι φαίνεται κράτησαν δυνάμεις για τον τελικό με τον Ηρακλή, ο πρόεδρος του οποίου, Γιώργος Στούπας, βρέθηκε στη Λάμψακο και ήταν ανάμεσα στους θεατές.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ: Κράτησε τον Σταματάκο για να ξαναγίνει ασταμάτητος

[14/07/2020 - 13:57]

Η συμφωνία με τον «περιζήτητο» εξτρέμ δεν ήταν δεδομένη, αλλά οι πρωταθλητές κατάφεραν να «κλειδώσουν» την παραμονή του. ...περισσότερα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Τρίτος ο ΓΑΣ Ευβοϊκός στα 4Χ80

[14/07/2020 - 01:50]

Τρίτωσε το καλό για το σύλλογο της Χαλκίδας την πρώτη μέρα των αγώνων ...περισσότερα

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Ανέβηκαν στο βάθρο Αντωνίου, Σχίζα, Παπαγεωργίου και Φραντζή

[13/07/2020 - 20:52]

Μια ανάσα από το μετάλλιο η Γαραντζόγιαννη στην πρώτη ημέρα των αγώνων του 5ου ομίλου στον Αγιο Κοσμά ...περισσότερα