Αθλητικά

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο ...οι εμβολιασμένοι

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο ...οι εμβολιασμένοι
15 Οκτωβρίου 2021, 18:29
Εχει δυο ματσάρες την Κυριακή - Σάββατο παίζουν οι Αβαντίδες στο Ενωσιακό

 

Με τη 2η αγωνιστική θα συνεχιστούν τα πρωταθλήματα Α' και Β' ΕΠΣΕ, ενώ ξεκινάει και ο 2ος όμιλος (κεντρικός) της Γ' κατηγορίας.

Στη μεγάλη κατηγορία δυο ματς την Κυριακή κεντρίζουν το ενδιαφέρον και αναμένεται ο πολύς κόσμος να πάει στα γήπεδα Αμαρύνθου και Αλιβερίου, όπου θα διεξαχθούν τα ματς Αμαρυνθιακός-ΑΟΧ και Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα.

Μάλιστα, δυο απ' αυτές τις τέσσερις ομάδες, ο ΑΟΧ και ο Ταμυναϊκός  θα έχουν νέο προπονητή στον πάγκο τους μετά τα διαζύγια με τον Πάνο Τοκπασίδη και τον Δημήτρη Αντωνόπουλο, αντίστοιχα, που ήρθαν με το καλημέρα...

Να σημειώσουμε ότι παίζουν και οι ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ στο Ενωσιακό με τον ΟΦΗ. Αυτός ο αγώνας θα γίνει το ΣΑΒΒΑΤΟ και θα αρχίσει στις 3.

Δείτε το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της Εύβοιας:

 

Θυμίζουμε ότι λόγω κορωνοϊού ισχύει το Υγειονομικό Πρωτόκολλο για αυτούς που εισέρχονται στον αγωνιστικό χώρο και τις εγκαταστάσεις των γηπέδων.

ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΟ

Παίκτες, διαιτητές, παράγοντες, προπονητές που θα είναι εντός αγωνιστικού χώρου πρέπει να είναι εμβολιασμένοι,  ή νοσήσαντες από κορωνοϊό κι ακόμη, όσοι από τους ενήλικες έχουν κάνει τεστ (μοριακό ή rapid) και είναι αρνητικό.

Τώρα, σε εγκαταστάσεις που φιλοξενούν  αγώνες του Ερασιτεχνικού Πρωταθλήματος, επιτρέπεται η είσοδος φιλάθλων (από 18 ετών και άνω) μόνο με πιστοποιητικό πλήρους εμβολιασμού ή βεβαίωση νόσησης το τελευταίο εξάμηνο.

 

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 1.00 ΓΗΠΕΔΟ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
       
  ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 4.15 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
Α' ΕΠΣΕ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗΣ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΓΟΥΒΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΣΑΛΙΚΗ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
       
  KΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
       
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΜΕΣΣΑΠΙΟΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΒΟΥΡΚΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
       
  KΥΡΙΑΚΗ 17 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Ωρα 4.15 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ Ν. ΛΑΜΨΑΚΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΒΑΒΕΟΣ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ ΔΥΣΤΟΥ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΖΑΡΑΚΩΝ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΡΙΕΖΩΝ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ