Αθλητικά

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας

Α'-Β'-Γ' ΕΠΣΕ: Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων της Εύβοιας
15 Οκτωβρίου 2021, 14:15
Ο Κασομούλης στην Αμάρυνθο και ο Λάμπρου στο Αλιβέρι

 

Δυο ματς με τέσσερις ομάδες, που θεωρούνται ότι θα πρωταγωνιστήσουν στη μάχη της Α' ΕΠΣΕ, έχει το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και θα τα διευθύνουν δυο ...Γιώργηδες, ο Κασομούλης με τον Λάμπρου.

Ο Κασομούλης με βοηθούς τους Δάλλα και Ιωάννου θα είναι στο ματς Αμαρυνθιακός-ΑΟ Χαλκίς και ο Λάμπρου με τον Δαυίδ Πριόνα και τον Χάρη Αντωνίου θα είναι οι διαιτητές στον αγώνα Ταμυναϊκός-Μακρυκάπα.

Ο Κασομούλης θα σφυρίξει και στο ντέρμπι των Χαλκιδέων που γίνεται το Σάββατο στου Τσαλίκη/Παπίλα, ανάμεσα στην  ΑΕΧ μκαι την Προποντίδα, με τον Αντώνη Ιωάννου, πάλι ένα εκ των βοηθών του, και τον Χάρη Αντωνίου.

Δυο ματς θα σφυρίξουν ακόμη, οι Στράτος Ντούρας, Βασίλης Βελέντζας,  Γιάννης Κηρύκος και Θανάσης Παπακυριάκος (όλοι ένα της Α' και ένα της Β' κατηγορίας), ενώ και στις τρεις κατηγορίες (από ένα ματς σε κάθε μία) θα σφυρίξει ο Γιώργος Τουλούμης.

Δυο ματς της Β' ΕΠΣΕ θα διευθύνουν ο Χρήστος Σιαπλαούρας, ο Διονύσης Δανιηλίδης,  ο Χρήστος Παπαδόπουλος και ο Σταύρος Ρουμπής, ο οποίος θα είναι διαιτητής και στο ματς του Μεσσάπιου με το νεοσύστατο Ρομαϊκό για τη Γ' κατηγορία.

 

Δείτε τους διαιτητές και τους βοηθούς όλων των αγώνων που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο 16-17 Οκτωβρίου:

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΠΡΙΟΝΑΣ-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ-ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΣΕΡΡΑΣ-ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΡΙΟΝΑΣ-Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΔΑΛΛΑΣ-ΙΩΑΝΝΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΗΡΥΚΟΣ ΣΕΡΡΑΣ-ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ-Ι. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
       
Β- 1ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΠΑΥΛΑΤΟΣ-Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥ-ΚΑΤ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΠΟΓΚΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ-ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ
       
Β- 2ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ-ΒΑΓΓ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΝΕΓΡΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ-ΧΑΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
       
Β- 3ος ΟΜΙΛΟΣ 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΤΟΣ-ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ ΚΗΡΥΚΟΣ ΑΚΡΙΩΤΗΣ-ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ Ν. ΣΤΥΡΩΝ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΝΕΓΡΗΣ-ΣΟΦ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΕΛΧΑΣ-ΒΑΓΓ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
       
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΜΕΣΣΑΠΙΟΣ ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΙΩ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΝΤΟΥΡΑΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΔΑΛΛΑΣ-ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΕΛΧΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-ΓΚΑΡΑ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΕΡΡΑΣ-ΚΟΤΤΑΡΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ