Αθλητικά

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Στον Πειραιά θα διεκδικήσουν την 3η θέση

ΜΙΚΤΕΣ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Στον Πειραιά θα διεκδικήσουν την 3η θέση
21 Ιουνίου 2022, 13:32
Με αντιπάλους ομάδες από την Κρήτη - Την Πέμπτη η προπόνηση - Ποιοι παίκτες κλήθηκαν

 

Το Σαββατοκύριακο 25-26 Ιουνίου θα γίνουν οι μικροί τελικοί των Πανελληνίων Πρωταθλημάτων Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων Κ15 και Κ17.

Οι Μικτές της Εύβοιας θα διεκδικήσουν την τρίτη θέση στο γήπεδο «Παντελής Νικολαΐδης» (φωτό κάτω) της ΕΠΣ Πειραιά που βρίσκεται στο Δήμο Νίκαιας και έχει συνθετικό χορτοτάπητα.

Η Μικτή Εύβοιας Κ15 θα αντιμετωπίσει την αντίστοιχη της ΕΠΣ Χανίων το Σάββατο (25/6), ώρα 5 και η ομάδα της Κ17 την αντίστοιχη της ΕΠΣ Ηρακλείου την Κυριακή (26/6), ώρα 5.
 

 

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ

Την Πέμπτη 23 Ιουνίου (ώρα 4.30μ.μ. η Κ15 και ώρα 6μ.μ. η Κ17) θα γίνει η προπόνηση των Μικτών. Οι παίκτες που κλήθηκαν είναι:

K15

1 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
 2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 3 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΑΠΟΛΗ
 4 ΓΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
 5 ΡΕΤΣΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
 6 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΠ ΑΙΔΗΨΟΥ
 7 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
 8 ΚΡΙΤΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
 9 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΕΛΛΑ
 10 ΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
 11 ΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
 12 ΜΗΤΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 13 ΝΤΟΤΣΙ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΚΑΔ. ΨΑΧΝΩΝ
 14 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΑΥΙΔ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
 15 ΣΠΥΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
 16 ΚΟΛΟΚΥΘΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
 17 ΠΑΥΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ
 18 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
 19 ΑΛΕΞΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
 20 ΛΑΜΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΑΠΟΛΗ
 21 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
 22 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
 23 ΤΣΟΥΜΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΚΑΔ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
 24 ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ

 

K17

      1 ΑΓΓΕΛΗΣ  ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
      2 ΑΛΩΠΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΛΙΔΑ
      3 ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
      4 ΣΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΡΕΤΡΙΑ
      5 ΓΙΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
      6 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
      7 ΣΚΡΙΒΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
      8 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
      9 ΓΡΟΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΥΛΙΔΑ
     10 ΞΥΡΑΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΥΛΩΝΑΡΙ
     11 ΒΡΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΚΑΔ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ
     12 ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΥΖΙΚΟΣ
     13 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
     14 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΦΡΑΙΜ ΔΡΟΣΙΑ
     15 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ
     16 ΚΑΠΟΥΡΙΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ ΛΗΛΑΝΤΙΟ
     17 ΒΕΛΗΣ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
     18 ΠΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
     19 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΑΤΣΑΤΑ
     20 ΛΑΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
     21 ΦΡΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΥΛΙΔΑ
     22 ΧΑΤΖΗΛΑΜΠΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ
     23 ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΑΕΚ. ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
     24 ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΟΣΙΑ
     25 ΣΥΝΟΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ