ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου

25 Νοεμβρίου 2022, 15:13
A+ A-
Ο Τουλούμης στα Ψαχνά και ο Γκάτσος στην Αμάρυνθο

 

A' EΠΣΕ  
Αγώνας Διαιτητές
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΤΣΑΚΟΣ, ΚΟΥΚΟΥΡΑ - ΑΛΕΞΙΟΥ
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ ΓΚΑΤΣΟΣ, ΠΡΙΟΝΑΣ - ΙΩΑΝΝΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ -  ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΔΕΛΧΑΣ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΣΕΡΡΑΣ
 ΑΥΛΩΝΑΡΙ - ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ-ΡΟΥΣΣΗΣ
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΑΡΥΣΤΟΣ ΤΣΑΚΟΣ, ΑΛΕΞΙΟΥ-ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ
ΑΙΔΗΨΟΣ - ΑΛΑΤΣΑΤΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΔΑΛΛΑΣ-ΣΤΑΥΡΟΥ
ΛΟΥΚΙΣΙΑ - ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
   
Β' EΠΣΕ - 1ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΚΑΘΕΝΟΙ - ΠΙΣΣΩΝΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ, Χ.ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΙΩΑΝΝΟΥ Ι.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ, ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ-ΡΟΥΜΠΗΣ Σ.
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ - ΚΑΣΤΕΛΛΑ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ -  ΙΣΤΙΑΙΑ ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΒΑ - ΠΑΥΛΑΤΟΣ
ΠΟΛΙΤΙΚΑ - ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 ΚΟΥΚΟΥΡΑ, ΓΙΔΑΡΗ - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ
ΚΗΡΙΝΘΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΟΓΚΑΣ, ΡΟΥΜΠΗΣ - ΑΚΡΙΩΤΗΣ
   
Β' EΠΣΕ - 2ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ - ΣΚΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΕΡΡΑΣ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΥΣΤΟΣ - ΖΑΡΗΤΡΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ, ΔΑΛΛΑΣ - ΑΚΡΙΩΤΗΣ
ΚΑΛΟΧΩΡΙ ΠΑΝΤΕΙΧΙ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ-ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ, ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ -Ε. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
 ΜΑΡΜΑΡΙ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. ΝΤΟΥΡΑΣ, ΔΕΛΧΑΣ-ΤΣΑΛΛΑ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ, Ι. ΝΤΟΒΟΛΗΣ-ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ
   
Γ' EΠΣΕ - 1ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ, Γ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ - ΝΙΚΟΛΑΟΥ
Ο.Π.Α.ΑΙΔΗΨΟΥ - ΛΙΧΑΔΑ ΔΑΛΛΑΣ, ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ - ΣΤΑΥΡΟΥ
ΑΓΔΙΝΕΣ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΒΑ - ΠΑΥΛΑΤΟΣ
   
Γ' EΠΣΕ - 2ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΜΕΣΣΑΠΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΜΕΣΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ
ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ, ΚΟΥΚΟΥΡΑ - ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Π''ΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ-ΓΑΒΑΘΟΓΛΟΥ
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΔΟΥΚΑΣ, ΚΑΚΑΒΑΣ-ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν.
   
Γ' EΠΣΕ - 3ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΟΓΚΑΣ, ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ
ΡΟΜΑΪΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΛΗΛΑΝΤΙΟ ΣΙΑΠΛΙΑΟΥΡΑΣ, ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ-ΔΟΥΚΑΣ
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ, ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ-ΡΟΥΣΣΗΣ
ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΡΡΑΣ, ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ Σ.- ΓΚΡΙΖΑΣ Δ.
   
Γ' EΠΣΕ - 4ος όμιλος  
Αγώνας Διαιτητές
ΚΡΙΕΖΑ - ΑΙΓΕΑΣ ΑΓ ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ Χ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ, ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ-ΣΕΡΡΑΣ
ΝΕΑ ΣΤΥΡΑ - ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΔΕΛΧΑΣ, ΝΤΟΥΡΑΣ-ΤΣΑΛΛΑ
ΚΥΜΗ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ι. ΝΤΟΒΟΛΗΣ, ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ- ΕΥ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ

 

 

Επιστροφή