Σε ποιο γήπεδο θα πάτε...
10 Δεκεμβρίου 2010, 09:39
Το πρόγραμμα των αγώνων για τα πρωταθλήματα της ΕΠΣΕ το Σαββατοκύριακο 11 και 12/12/2010 είναι:
12η αγωνιστική | Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΑΡΤΑΚΗ | ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ | ΑΡΤΑΚΗΣ |
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
11/12/2010 | 15,00 | ΔΡΟΣΙΑ | ΕΡΕΤΡΙΑ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
ΑΥΛΩΝΑΡΙ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
11η αγωνιστική | Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ-1ος ομιλος | ΓΗΠΕΔΟ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΙΣΤΙΑΙΑ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
ΠΙΣΣΩΝΑΣ | ΒΑΤΩΝΤΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
ΕΝΩΣΗ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΚΑΣΤΕΛΛΑ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΑΛΑΤΣΑΤΑ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
11η αγωνιστική | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ- | ΓΗΠΕΔΟ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΛΙΧΑΔΑ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ |
11/12/2010 | 15,00 | ΚΑΜΑΡΙΑ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
11/12/2010 | 15,00 | ΕΡΑΠΟΣ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ | ΜΟΥΣΤΑΚΑ/ΤΖΙΩΤΗ |
11/12/2010 | 15,00 | ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΕΚ Χ. | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
11/12/2010 | 15,00 | ΕΥΒΟΙΚΟΣ | ΠΡΑΣΙΝΟ | ΚΑΝΗΘΟΥ |
9η αγωνιστική | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
11/12/2010 | 15,00 | ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ | ΑΦΡΑΤΙ | ΑΝΑΒΟΛΗ | ||
11η αγωνιστική | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
12/12/2010 | 11,30 | ΑΡΗΣ ΑΓ. ΑΝΝΑΣ | ΚΗΡΙΝΘΟΣ | ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ |
12/12/2010 | 11,30 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
12/12/2010 | 11,30 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Χ. | ΕΦΗΒΟΣ | ΕΝΩΣΙΑΚΟ |
12/12/2010 | 11,30 | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΝΔΡΟΝΙΑΝΟΙ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
12/12/2010 | 12,00 | ΠΑΠΑΔΕΣ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΠΑΠΑΔΩΝ |
12/12/2010 | 12,00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΤΡΑΧΗΛΙ | ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧ. |
12/12/2010 | 12,00 | ΖΑΡΑΚΕΣ | ΕΥΡΙΠΟΣ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
9η αγωνιστική | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
12/12/2010 | 11,30 | ΒΟΥΤΑΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙ | ΚΑΜΑΡΙΩΝ |
12/12/2010 | 11,30 | ΛΙΜΝΗ | ΜΕΤΟΧΙ ΚΗΡΕΩΣ | ΛΙΜΝΗΣ |
12/12/2010 | 11,30 | ΚΑΝΗΘΟΣ | ΜΟΝΟΔΡΙ | ΚΑΝΗΘΟΥ |
12/12/2010 | 12,00 | ΑΧΛΑΔΕΡΗ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
12η αγωνιστική | Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
12/12/2010 | 15,00 | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | KYMH | ΓΥΜΝΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΩΡΕΟΙ | ΚΡΙΕΖΑ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Χ. | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
11η αγωνιστική | Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
12/12/2010 | 15,00 | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΓΟΥΒΕΣ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
12/12/2010 | 15,00 | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ | ΚΑΘΕΝΟΙ | ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΒΑΣΙΛΙΚΑ | ΑΤΤΑΛΗ | ΠΑΠΑΔΩΝ |
12/12/2010 | 15,00 | ΑΙΔΗΨΟΣ | ΠΟΛΙΤΙΚΑ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
12/12/2010 | 11,30 | ΣΚΥΡΟΣ | ΔΥΣΤΟΣ | ΣΚΥΡΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΑΥΛΙΔΑ | ΠΑΟΚ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
12/12/2010 | 15,00 | ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΜΑΡΜΑΡΙ | ΤΣΑΛΙΚΗ/ΠΑΠΙΛΑ |
12/12/2010 | 15,00 | ΝΕΟΧΩΡΙ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΚΟΣΚΙΝΑ | ΛΗΛΑΝΤΙΟ | ΚΟΣΚΙΝΩΝ |
12/12/2010 | 15,00 | ΚΑΡΥΣΤΟΣ | ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΑΓΙΟΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚ. | ΑΓΙΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
9η αγωνιστική | Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ | ΓΗΠΕΔΟ | ||
12/12/2010 | 15,00 | ΟΚΤΩΝΙΑ | ΜΙΣΤΡΟΣ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
12/12/2010 | 15,00 | ΜΕΤΟΧΙ ΔΙΡΦΥΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΥΤΙΚΑ | ΜΕΤΟΧΙΟΥ Δ |