Αθλητικά

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Αποτελέσματα και βαθμολογίες

13 Σεπτεμβρίου 2017, 20:05
Και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Α' φάσης

 

1ος όμιλος    
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 2-0
6ος όμιλος    
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 1-3
8ος όμιλος    
ΚΑΛΟΧΩΡI-ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΡΜΗΛΙΟΣ   4-1
14ος όμιλος    
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 3-1
15ος όμιλος    
ΟΛΥΜΠΟΣ  ΓΥΜΝΟΥ  ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 9-0
16oς όμιλος    
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 3-0

 

  1ος ΟΜΙΛΟΣ€Œ  ΤΕΛΙΚΗ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 15-2 9
2 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 3 5-8 6
3 ΠΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3 3-7 1
4 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ 3 3-10 1

 

  6ος ΟΜΙΛΟΣ† ΤΕΛΙΚΗ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ 3 7-3 9
2 ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3 7-1 4
3 ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 3 4-3 4
4 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 3 1-12 0

 

  8ος ΟΜΙΛΟΣ  Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 7-2 9
2 ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2 5-4 3
4 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 2 4-3 3
3 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΟΝΟΣ 3 4-11 0

 

  14ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ 3 13-2 9
2 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 2 3-4 3
3 ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 2 1-4 1
4 ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ 3 2-9 1

 

  15ος ΟΜΙΛΟΣ  ΤΕΛΙΚΗ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ 3 14-2 9
2 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ 3 9-3 6
3 ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ 3 5-6 3
4 ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ 3 2-19 0

 

  16ος ΟΜΙΛΟΣ ΤΕΛΙΚΗ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ 2 5-1 6
2 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2 4-2 3
3 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 2 0-6 0

 

ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΣΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΟΝΤΟ ΠΡΟΚΡΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ

 

  4ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΣΚΕΠΑΣΤΗ 1 5-1 3
2 ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 1 2-2 1
3 ΕΛΛΗΝΙΚΑ 2 3-7 1

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 5.30 ΓΗΠΕΔΟ
ΑE TAΞΙΑΡΧΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ Ν. ΠΥΡΓΟΥ

 

  2ος ΟΜΙΛΟΣ Α ΓΚΟΛ ΒΑΘΜ.
1 ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ 3 13-1 9
2 ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ 3 5-8 6
3 ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ 2 3-8 0
4 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2 1-5 0

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ Ωρα 5.30 ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΟ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΠΑΛΙΟΥΡΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ  ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν.ΠΥΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Επόμενοι Αγώνες

ΜΟΥΝΤΙΑΛ 2018-ΠΑΝΟΡΑΜΑ: Αποτελέσματα - Βαθμολογίες - Επόμενοι Αγώνες
Αθλητικά
[21/06/2018 - 20:00]

Παρακολουθήστε με το egnomi.gr την εξέλιξη απ' την αρχή μέχρι το τέλος στην πιο μεγάλη ποδοσφαιρική διοργάνωση. ...περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και σκόρερ στους Προημιτελικούς

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα και σκόρερ στους Προημιτελικούς
Αθλητικά
[20/06/2018 - 22:45]

Προκρίθηκαν Ιστιαία, Αιδηψός, Ερέτρια και Ολυμπιακός Χ. - Δείτε το πρόγραμμα των ημιτελικών ...περισσότερα

Για πρώτη φορά στην ιστορία δύο Ευβοιώτες αντίπαλοι στο champions league

Για πρώτη φορά στην ιστορία δύο Ευβοιώτες αντίπαλοι στο champions league
Αθλητικά
[20/06/2018 - 08:21]

Με τις ομάδες που αγωνίζονται σε Αυστρία και Ολλανδία. ...περισσότερα