Αθλητικά

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Οι 110 ομάδες της περιόδου 2017-18

18 Ιουνίου 2017, 18:45
Δείτε το νέο χάρτη της κατηγορίας και με ποιες ομάδες μπορεί να αγωνιστούν οι τρεις εκπρόσωποι της Εύβοιας

Ολοκληρώθηκαν όλα τα πρωταθλήματα των Ενώσεων (σήμερα ανακηρύχτηκε και ο πρωταθλητής στην ΕΠΣ Σερρών) και οι 110 ομάδες που έχουν δικαίωμα να αγωνιστούν στη Γ' Εθνική της περιόδου 2017-18 έγιναν ήδη γνωστές.

Τώρα, απ' αυτές κάποιες ελπίζουν να αγωνιστούν στη Football League (βλ. δευτεραθλήτριες της Γ' Εθνικής), κάποιες, ίσως, να πιστεύουν ότι δεν θ' αδειοδοτηθούν ομάδες της Β' Εθνικής (FL) και να πάρουν αυτές τις θέσεις τους (κυρίως αυτές που ήδη έχουν υποβιβαστεί) και κάποιες, τέλος, να μη δηλώσουν συμμετοχή στο πρωτάθλημα της νέας περιόδου.

Να σημειώσουμε ότι το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής τη σεζόν 2017-18 αλλάζει πάλι και θα θυμίζει την παλιά Δ’ Εθνική. Σύμφωνα με τις αποφάσεις της καλής ΕΠΟούλας, η εθνική ερασιτεχνική κατηγορία διευρύνεται ξανά, προκειμένου να αυξηθούν οι ομάδες και οι όμιλοι και να μειωθούν τα έξοδα, όπως λένε.

Σημαντικό είναι ακόμη, ότι πολύ δύσκολα θα ανεβαίνουν οι ομάδες στη Football League, αφού  οι πρωταθλητές των 8 ομίλων δεν θα κερδίζουν απευθείας την άνοδο, αλλά θα διεκδικούν μέσω αγώνων μπαράζ τα τέσσερα εισιτήρια. Επίσης δύσκολη θα είναι και η παραμονή, αφού θα υποβιβάζονται σχεδόν οι μισές ομάδες (6 ή 7 από κάθε όμιλο).

Οι 110 ομάδες θα μοιραστούν σε 8 ομίλους με γεωγραφικά κριτήρια. Αυτό σημαίνει πως οι όμιλοι θα περιλαμβάνουν 13-14 ομάδες.

Το egnomi.gr παρουσιάζει σήμερα αυτές τις ομάδες, όπου  διακρίνουμε ότι:

- Θράκη, Μακεδονία και Θεσσαλία έχουν συνολικά 42 ομάδες, άρα μπορεί να δημιουργήσουν τρεις ομιλους των 14 ομάδων.

-Η Δυτική Ελλάδα (Νησιά Ιονίου, Ηπειρος και Αιτωλοακαρνανία), έχει 13 εκπροσώπους.

- Η Πελοπόννησος θα είναι ιδιαίτερα ισχυρή με 16 ομάδες

- Η δική μας ...αυτοδοικητική περιφέρεια (Στερεά Ελλάδα και Εύβοια) έχει 8 ομάδες

- Η Δυτική  Αττική έχει δύο (2) και η Ανατολική Αττική τρεις (3).

- 8 ομάδες είναι από το Ανατολικό Αιγαίο, δύο (2) από τις Κυκλαδες και έξι (6) από την Κρήτη. Δηλαδή, σύνολο οι ...νησιώτες θα είναι 16.

- Τέλος η Αθηνα έχει έξι (6) ομάδες και ο Πειραιάς τέσσερις (4).

Τώρα, αν προσπαθήσουμε με μια πρόχειρη ματιά να δούμε που μπορεί να τοποθετηθούν οι τρεις ομάδες της Εύβοιας (ΑΟΧ, Ιστιαία, Ταμυναϊκός), μια πιθανή ...πρόταση, είναι με τις υπόλοιπες πέντε της Περιφέρειάς της, τις δύο της Δ. Αττικής, λόγω γειτνίασης (με τη Βοιωτία) και τις τρεις της Κορινθίας, επειδή  η Πελοπόννησος είναι ...υπεράριθμη και επειδή έχει γίνει τέτοιος καταμερισμός και παλιότερα.

Υπάρχει όμως, και η περίπτωση να πάνε στον όμιλο της Πελοπονήσου οι ομάδες που είναι σε νησιά απέναντι σ' αυτή (βλ. Ζάκυνθος, Κεφαλονιά), για συκοινωνιακούς λόγους κυριώς, οπότε ο ομιλος της Δυτικής Ελλάδας ίσως τραβήξει κάποιες ομάδες απ' την κεντρική Ελλάδα και να προστεθούν στον όμιλο της Εύβοιας και ομάδες, για παράδειγμα της Αργολίδας ή και της Αρκαδίας .

Ακόμη, υπάρχει η περίπτωση να πάνε προς την Ηπειρο ομάδες της Δυτικής Μακεδονίας και ν' ανεβει προς τη Θεσσαλία ακόμη και η Ιστιαία, όπως έγινε την τελευταία σεζόν, ή και άλλες ομάδες απ' την περιφέρεια (π.χ. Φθιώτιδα).

Να σημειώσουμε ακόμη, ότι οι ομάδες Νησιών, Κρήτης Αθήνας και Πειραιά είναι 29 (περισσεύει μία με βάση ότι ένας όμιλος θα έχει το πολύ 14 ομάδες), οπότε κάποια ...πρωτευουσιάνα μπορεί να έρθει στον όμιλο μας όπως έγινε και πέρσι με κλήρωση (Φωστήρας).

Για όλα αυτά όμως, είναι πολύ νωρίς, αφού κάθε καταμερισμός  μπορεί να  τροποποιηθεί είτε από μη συμμετοχή κάποιων ομάδων, είτε γιατί η ΕΠΟ θα προβάλει τα δικά της γεωγραφικά κριτήρια.

Προς το παρόν πάντως, δείτε όλες τις ομάδες κατά περιοχή ...

OMAΔΑ ΕΠΣ ΑΠΌ
ΑΕ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΕΒΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΔΟΞΑ Ν. ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Δόξα Προσκυνητών ΘΡΑΚΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΘΡΑΚΗΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΌ FL
ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΞΑΝΘΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Ορφέας Puma Ξάνθης ΞΑΝΘΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Νέστος Χρυσούπολης ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Καβάλα ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Δόξα Δράμας ΔΡΑΜΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Απόλλων Παραλιμνίου ΣΕΡΡΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΣΕΡΡΩΝ ΦΙΝΑΛΙΣΤ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΣΕΡΡΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
     
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Λαγκαδάς ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Καμπανιακός ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΟ Καρδίας ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Αλμωπός Αριδαίας ΠΕΛΛΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Νάουσα ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΝΕΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Διαγόρας Σεβαστής ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Πύδνα Κίτρους ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Πιερικός ΠΙΕΡΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
     
Μακεδονικός Φούφα ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Εορδαϊκός 2007 ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Α.Γ.Σ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΣ ΒΟΛΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Ολυμπιακός Βόλου ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Νίκη Βόλου ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Ρήγας Φεραίος ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
     
ΑΕ ΛΕΥΚΙΜΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ  ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Καραϊσκάκης ΑΕ ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Αμβρακία Κωστακίων ΑΡΤΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΑΡΤΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Θεσπρωτός ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Τηλυκράτης 2014 ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Εθνικός Φιλιππιάδας ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΑΝΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
     
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΪΚΩΝ ΑΧΑΪΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Αχαϊκή ΑΧΑΪΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Παμβουπρασιακός ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Αστέρας Αμαλιάδας ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Τσικλητήρας Πύλου ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Ερμιονίδας ΑΕ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Παναργειακός ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΕ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Παναρκαδικός ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
     
Λουτράκι ΠΑΟ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΟ Ζευγολατιού ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΠΕΛΟΠΑΣ ΚΙΑΤΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΒΕΛΟΥΧΙ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Θήβα ΑΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΟ Χαλκίς ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Ένωση Απολλώνιου/Ιστιαίας ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΕΝΩΣΗ ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΥ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Δ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΌ FL
     
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Τρίγλια Ραφήνας ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Θύελλα Ραφήνας ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Φωστήρας Αθηνών ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΘΗΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
¶γιος Ιερόθεος ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Κηφισιάς ΑΕ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Ηλυσιακός ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΑΘΗΝΩΝ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΌ FL
Ιωνικός ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Εθνικός Πειραιά ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Προοδευτική ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Πανθηραϊκός ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΟ ΣΥΡΟΥ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΚΑΝΑΡΗΣ ΧΙΟΥ ΧΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΜΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΕ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΥΠΟΒΙΒΑΣΜΟΣ ΑΠΌ FL
Αιολικός ΛΕΣΒΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΛΕΣΒΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΑΣ Ρόδος ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
Ιάλυσος ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΣΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Ατσαλένιου ΠΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
Ερμής Ζωνιανών ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΑΡΑΜΟΝΗ Γ' ΕΘΝΙΚΗ
ΑΕ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ ΧΑΝΙΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ  ΕΠΣ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
Αθλητικά
[22/10/2017 - 18:50]

Η 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος Γ' κατηγορίας Εύβοιας 2017-'18 με μια ματιά ...περισσότερα

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική

Αθλητικά
[22/10/2017 - 18:45]

Η 4η αγωνιστική του πρωταθλήματος Β' κατηγορίας Εύβοιας 2017-'18 με μια ματιά ...περισσότερα