Αθλητικά

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Το πρόγραμμα όλων των αγωνιστικών

11 Αυγούστου 2017, 21:38
Ολοι οι αγώνες της Α' φάσης, ανά αγωνιστική και όμιλο

Αρωμα νέας αγωνιστικής σεζόν έφερε η κλήρωση για την Α' φάση του κυπέλλου που έγινε την Παρασκευή το απόγευμα στα γραφεία της ΕΠΣΕ.

Οι ομάδες της Α' κατηγορίας€Œ είχαν χωριετεί σε γεωγραφικά γκρουπ και έγινε η κλήρωση χωρισμών των 16 ομίλων (βλ. ΕΔΩ).

Η Α' φάση θα διεξαχθεί σε τρεις αγωνιστικές τις ημερομηνίες:

1η αγωνιστική :  26-27 Αυγούστου 2017

2η αγωνιστική :  2-3 Σεπτεμβρίου 2017

3η αγωνιστική :  9-10 Σεπτεμβρίου 2017

Δείτε παρακάτω, όλους τους αγώνες, ανά όμιλο και ανά αγωνιστική.

1ος όμιλος  
1η αγωνιστική  
ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ
2η αγωνιστική  
ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ
Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
3η αγωνιστική  
ΑΣ. ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ Π.Σ. ΑΚΑΔ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΟ Λ.  ΑΙΔΗΨΟΥ
   
2ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ
 2η αγωνιστική  
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
  αγωνιστική  
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΟ Ν. ΠΥΡΓΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ
   
3ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ
ΡΕΠΟ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
 2η αγωνιστική  
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΩΡΕΩΝ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΡΕΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
   
4ος όμιλος  
  1η αγωνιστική  
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
ΡΕΠΟ ΣΚΕΠΑΣΤΗ
  2η αγωνιστική  
ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΡΕΠΟ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ
 3η αγωνιστική  
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΣΚΕΠΑΣΤΗ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
   
5ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
 3η αγωνιστική  
ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ
   
6ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ
 3η αγωνιστική  
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΠΌ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
   
7ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
  2η αγωνιστική  
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
 3η αγωνιστική  
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
   
8ος όμιλος  
  1η αγωνιστική  
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ  ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
9ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
  2η αγωνιστική  
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
ΡΕΠΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ
 3η αγωνιστική  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΡΕΠΟ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ
   
10ος όμιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2η αγωνιστική  
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΚΑΝΗΘΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ
   
11ος ομιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ
 3η αγωνιστική  
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΥΡΙΠΟΥ ΑΕΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
12ος ομιλος  
 1η αγωνιστική  
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ
  2η αγωνιστική  
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ
 3η αγωνιστική  
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
   
13ος ομιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ
  2η αγωνιστική  
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ
   
14ος ομιλος  
 1η αγωνιστική  
ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΟΣΚΙΝΩΝ
   
15ος ομιλος  
  1η αγωνιστική  
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ.
  2η αγωνιστική  
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. ΑΟ ΤΡΑΧΗΛΙΟΥ
ΑΟ ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ
   
16ος ομιλος  
  1η αγωνιστική  
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
  2η αγωνιστική  
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ
ΡΕΠΟ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
 3η αγωνιστική  
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι ελληνικές ομάδες αγωνίζονται στα ευρωπαϊκά γήπεδα

Οι ελληνικές ομάδες αγωνίζονται στα ευρωπαϊκά γήπεδα
Αθλητικά
[16/08/2017 - 13:23]

Δείτε τις ώρες και τα κανάλια που θα δείξουν τα ματς σήμερα και αύριο.  ...περισσότερα

Δυο φιλικά κι ένα τουρνουά σήμερα

Δυο φιλικά κι ένα τουρνουά σήμερα
Αθλητικά
[16/08/2017 - 11:55]

Τιμούν τη μνήμη του Κουτσουφλάκη στο Προκόπι ...περισσότερα

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Χαλκιδέα έρχεται να παίξει για τη Χαλκίδα

ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: Χαλκιδέα έρχεται να παίξει για τη Χαλκίδα
Αθλητικά
[15/08/2017 - 13:42]

Η όμορφη Στεφανία Καρόζη αποκτήθηκε από τις Αβαντίδες ...περισσότερα