ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολα τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΣΕ
4 Φεβρουαρίου 2019, 09:57
Τι έκαναν οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στα εθνικά πρωταθλήματα
Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΚΥΜΗ | ΚΟΛΟΣΣΟΣ | 91-86 |
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | ||
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 85-75 |
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | 79-69 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 74-63 |
ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 62-48 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΧΒΑ) | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 86-52 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 77-51 |
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ | ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 52-58 |
ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | 58-74 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | 50-54 |
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | 86-59 |
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 85-33 |
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | 62-31 |
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 27 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ | ||
ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΜΑΧΗΤΕΣ ΔΟΞΑ | 61-63 |
Γ'΄ΕΘΝΙΚΗ | ||
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΙΚΑΡΟΣ | 90-85 |
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | 71-68 |
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | 74-75 |
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ/ΧΑΛΚΙΔΑ | ΜΕΛΙΣΣΙΑ | 62-96 |
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | 85-67 |
ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | 82-53 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | 50-76 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 68-56 |
ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ | 60-66 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ | |
ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ | ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ | 49-55 |
ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | 113-49 |
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΓΣ ΚΥΜΗΣ | 26-99 |
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 45-79 |
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 35-99 |
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 59-56 |
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ | 35-70 |
ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ | 52-71 |
ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | 55-44 |
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ | 63-80 |
ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 54-49 |