Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο (ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟ)
16 Φεβρουαρίου 2019, 13:00
Ολη η ποδοσφαιρική δράση της Εύβοιας.
Ο ΑΓΩΝΑΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ-ΣΚΥΡΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΛΟΓΩ ΜΗ ΑΠΟΠΛΟΥ ΤΟΥ ΦΕΡΙ-ΜΠΟΤ ΑΠΟ ΤΗ ΣΚΥΡΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 3.30 | ΓΗΠΕΔΟ | ||||
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | ΑΡΤΑΚΗΣ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΤΡΙΑΔΑΣ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΝΑΓΕΝΝ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 11.45 | ΓΗΠΕΔΟ | ||||
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | Π. ΛΑΟΥ | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 12.00 | ΓΗΠΕΔΟ | ||||
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ | |||
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΒΑΤΩΝΤΑ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΒΑΘΕΟΣ | |||
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΘΗΡΑΣ | |||
ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΣ ΒΟΛΟΣ | ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ | ΒΟΛΟΥ | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 3.00 | ΓΗΠΕΔΟ | ||||
Α' ΕΠΣΕ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ | |||
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ | ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | |||
ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ | ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ | |||
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 3.30 | ΓΗΠΕΔΟ | ||||
Α' ΕΠΣΕ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΨΑΧΝΩΝ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ | |||
Α' ΕΠΣΕ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΑΙΔΗΨΟΥ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ | ΓΟΥΒΩΝ | |||
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | |||
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΥΜΗΣ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΚΑΝΗΘΟΥ | |||
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΠΙΣΣΩΝΑ |