Αθλητικά

Αποτελέσματα Σαββάτου και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Κυριακής

16 Φεβρουαρίου 2019, 17:30
Σαρωτικές νίκες για τους πρωτοπόρους της Β' ΕΠΣΕ

 

  ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ   ΣΠΟΡ
Β-3ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΝΕΒΛΗΘΗ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ 2-0
Α' ΕΠΣΕ ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ 1-1
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΠΑ ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΝΑΓΕΝΝ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 0-2
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ 6-0
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ  3-1
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0-7
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-2
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 1-0
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 11.45 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Π. ΛΑΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 12.00 ΓΗΠΕΔΟ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΒΑΤΩΝΤΑ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΑΜΑΡΕΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΘΕΟΣ
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΘΗΡΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΣ ΒΟΛΟΣ ΑΒΑΝΤΙΔΕΣ ΒΟΛΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.00 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΣΤΑΔΙΟ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΥΜΗΤΤΟΥ ΑΜΑΡΥΝΘΟΥ
       
  ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ Ωρα 3.30 ΓΗΠΕΔΟ
Α' ΕΠΣΕ ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΣΚΕΠΑΣΤΗ  ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ  ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α' ΕΠΣΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΨΑΧΝΩΝ
Α' ΕΠΣΕ ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ
Α' ΕΠΣΕ ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΑΙΔΗΨΟΥ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΕΡΜΗΣ ΠΗΛΙΟΥ ΓΟΥΒΩΝ
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΥΜΗΣ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΚΑΝΗΘΟΥ
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΙΣΣΩΝΑ