ΜΠΑΣΚΕΤ: Ολα τα αποτελέσματα στα πρωταθλήματα ΕΣΚΑΣΕ
8 Απριλίου 2019, 10:09
Και των ομάδων της Ενωσης που αγωνίζονται στις εθνικές κατηγορίες
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΦΑΣΗ | ||
ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | 61-67 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | 17-74 |
Α1 ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΚΥΜΗ | ΡΕΘΥΜΝΟ | 77-84 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Α! | ||
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | 55-51 |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | 63-66 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 76-75 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | 60-83 |
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 74-72 |
ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 71-57 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 42-65 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | 73-76 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 32-27 |
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 25-68 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β | ΓΣ ΕΡΜΗΣ | 72-27 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΠΟΛΛΩΝ Β | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 15-51 |
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | 59-46 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 21-67 |
ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 54-32 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | 47-55 |
ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΕΣΠΕΡΟΣ Α | 27-34 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 45-32 |
AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 42-07 |
ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝ. | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | 26-31 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΧΑΛΚ. | ΕΣΠΕΡΟ ΛΑΜΙΑΣ | 70-66 |
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | ||
ΑΕΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ | 72-91 |
ΓΣ ΕΡΝΗΣ | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | 75-63 |
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ | ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 49-68 |
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ | ||
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 69-60 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Β! Β΄ΦΑΣΗ | ||
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | 73-51 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Α ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 62-52 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΟ ΔΡΟΣΙΑ | ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ | 52-60 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ! Γ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 82-57 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ||
ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 39-67 |
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ | ||
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 64-69 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | 53-15 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | 26-47 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΡΗΣ Β | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ Α | 07-66 |
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ΄ΟΜΙΛΟΣ | ||
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ Β | 38-33 |
ΕΣΠΕΡΟΣ Α | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | 79-21 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 50-40 |