ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΪΟΥ 2019 | |||||
ΓΗΠΕΔΟ | ΩΡΑ | ΑΓΩΝΑΣ | ΣΚΟΡ | ||
ΑΡΤΑΚΗΣ | 19:30 | ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ||
ΝΙΚΟΛΙΑΣ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
|||||
ΑΡΤΑΚΗΣ | 18:00 | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 12:30 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ||
ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β | ΑΡΗΣ Β | ||
ΓΚΑΡΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΙΤΕΑΣ | 16:00 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ Α | ||
ΤΣΟΚΑΝΟΣ |
|||||
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 15:30 | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | ΑΝΑΒΟΛΗ | |
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 19:30 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ||
ΠΕΤΩΝΗΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 16:00 | ΕΣΠΕΡΟΣ Α | ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ||
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ |
|||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 17:30 | ΕΣΠΕΡΟΣ Β | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | ||
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ | |||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 11:00 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ||
ΓΚΑΡΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 16:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝ. | ||
ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ |
|||||
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 17:30 | ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ||
ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΚΛ.ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 18:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | ||
ΠΕΤΩΝΗΣ |
|||||
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΙΟΥ 2019 | |||||
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔΩΝ | |||||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 19:00 | ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | ||
ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ |
|||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 17:00 | ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ | ||
ΚΑΛΦΑ - ΘΩΜΑ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 17:30 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ | ||
ΧΑΤΖΗΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 15:00 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ (Α) | ||
ΒΑΡΣΑΜΑΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 17:30 | ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ||
ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
|||||
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΑΡΗΣ Β | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ||
ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 16:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ||
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ |
|||||
ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 15:00 | ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ||
ΒΙΟΡΕΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ Α | ΑΑ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ||
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 17:00 | ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ||
ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 16:30 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ||
ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ |
|||||
ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΜΑΙΟΥ 2019 | |||||
ΑΝΔΡΩΝ Γ! Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΑΥΛΙΔΑΣ | 19:00 | ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣ. | ||
ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ |
|||||
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ | |||||
ΑΛΙΑΡΤΟΥ | 18:00 | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ||
ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΑΡΤΑΚΗΣ | 12:30 | ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ||
ΓΚΑΡΑΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ | 18:00 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ||
ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ |
|||||
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 12:30 | ΑΠΟΛΛΩΝ Β | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ | ||
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ | 16:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ | ||
ΠΕΤΩΝΗΣ |
|||||
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ | 19:30 | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ | ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ | ||
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ |
|||||
ΜΠΟΥΚΑΛΗ | 18:00 | ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ | ||
ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ |
|||||
ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ | 18:00 | ΓΣ ΑΤΛΑΣ | ΕΣΠΕΡΟΣ Β | ||
ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ||
ΝΙΚΟΛΙΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | 17:00 | ΛΕΥΚΤΡΩΝ ΕΠΑΜΕΙΝ. | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ||
ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ |
|||||
ΠΑΝΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||||
ΛΑΜΙΑΣ | 18:00 | ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ | ||
ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ |