Αθλητικά

ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΕΠΣΕ: ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

9 Σεπτεμβρίου 2019, 23:52
Ολοι οι αγώνες και στους τρεις ομίλους

1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
3η Αγωνιστική
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
4η Αγωνιστική
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015
ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
5η Αγωνιστική
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 ΑΣ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΠΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΡΕΠΟ
2η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΡΕΠΟ
Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΡΕΠΟ
4η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΡΕΠΟ
5η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΡΕΠΟ
6η Αγωνιστική
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΡΕΠΟ
7η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΡΕΠΟ
8η Αγωνιστική
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΡΕΠΟ
9η Αγωνιστική
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΡΕΠΟ
10η Αγωνιστική
ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ ΡΕΠΟ
11η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΕ ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ
ΑΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΧ
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ
ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΡΕΠΟ

 

3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η Αγωνιστική
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ "ΑΙΓΕΑΣ"
2η Αγωνιστική
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ "ΑΙΓΕΑΣ" ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
3η Αγωνιστική
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ "ΑΙΓΕΑΣ"
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
4η Αγωνιστική
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ "ΑΙΓΕΑΣ" ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
5η Αγωνιστική
ΑΕ ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΚΥΜΗΣ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ
ΑΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΑΣ ΑΓ.ΑΠΟΣΤΟΛΩΝ ΠΕΤΡΙΩΝ "ΑΙΓΕΑΣ"

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ