Αθλητικά

Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές

7 Οκτωβρίου 2019, 00:45
Η 3η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά

1ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΚΟΡ
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 0-0
ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3-0
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΑΟ ΩΡΕΩΝ 2-1
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ 1-4
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 4-0

 

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘ.
1 ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 9
2  ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ 9
3 ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ 7
4  ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ 7
5  ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ 7
6  ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ 6
7  ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4
8  ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ 4
9  ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ 3
10  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ 3
11 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ 2
12 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2
13  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 2
14  ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1
15  ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 0
16  ΑΟ ΩΡΕΩΝ 0

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ 1ος όμιλος 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
12/10/19 16:30 ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΑΝΑΓΕΝ.ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ
12/10/19 16:30 ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗ
12/10/19 16:30 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΓΟΥΒΩΝ
12/10/19 16:30 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΔΡΟΣΙΑΣ
12/10/19 16:30 ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΑΙΔΗΨΟΥ
13/10/19 16:30 ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ  ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΑΡΤΕΜΗΣΙΟΥ
13/10/19 16:30 ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ Ν. ΠΥΡΓΟΥ
13/10/19 16:30 ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

 

2ος ΟΜΙΛΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 1-8
ΑΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 1-2
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ  ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 3-1
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-2
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 3-1
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ 1-2
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ 1-4
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 4-1

 

  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΒΑΘ.
1  ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ 9
2   ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ 9
3  ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 7
4  ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ 6
5  ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ 6
6  ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ(-1) 5
7  ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ 4
8  ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ 4
9  ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ 3
10  ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 3
11  ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ 3
12  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3
13 ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 2
14  ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ 2
15  ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ 1
16  ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ 0

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΗΜΕΡ. ΩΡΑ  2ος όμιλος 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ
12/10/19 16:30 ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΖΑΡΑΚΩΝ
12/10/19 16:30 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ
13/10/19 12:00 ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΣΚΥΡΟΥ
13/10/19 16:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
13/10/19 16:30 ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ
13/10/19 16:30 ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΑΟ  ΑΥΛΙΔΑΣ ΚΑΡΥΣΤΟΥ
13/10/19 16:30 ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
13/10/19 16:30 ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι ομάδες της περιόδου 2019-2020 ανά κατηγορία

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι ομάδες της περιόδου 2019-2020 ανά κατηγορία
Αθλητικά
[02/06/2020 - 09:27]

Δείτε πως διαμορφώνεται ο ποδοσφαιρικός χάρτης μετά την απόφαση του Δ.Σ. της ΕΠΣΕ ...περισσότερα

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Ο Ελλήσποντος ...κληρώθηκε κυπελλούχος και πάει στο Κύπελλο Ελλάδας

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΥΒΟΙΑΣ: Ο Ελλήσποντος ...κληρώθηκε κυπελλούχος και πάει στο Κύπελλο Ελλάδας
Αθλητικά
[01/06/2020 - 18:43]

Οι εκπρόσωποι των φιναλίστ (Ελλήσποντος, Ηρακλής Ψαχνών) απουσίασαν από τη διαδικασία ως ένδειξη διαμαρτυρίας. ...περισσότερα