Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

10 Οκτωβρίου 2019, 22:21
Ο Στράτος Ντούρας στο ματς Ευβοϊκός-Προκόπι

 

Α Ερασιτεχνική 4η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ - ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛ. - ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
ΣΚΕΠΑΣΤΗ - ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ - ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.

 

B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ - ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ. - ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ.
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤ. - ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΩΡΕΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.

 

B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 4η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΣΧΩΝΗΣ ΒΑΣ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡ. ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ - ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ/ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ - ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.

 

Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. -  ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ -  ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
 ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. - ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.

 

Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Διαιτητής Βοηθοί
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
 ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ - ΚΥΜΗ ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.

 

Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος 2η Αγωνιστική
Διαγωνιζόμενες Ομάδες Γήπεδο Βοηθοί
ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ.
 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ -  ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. - ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΑΝΔΡ.

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[18/10/2019 - 01:06]

O Χρήστος Σιαπλαούρας στο Αλιβέρι (Ταμυναϊκός-Αιδηψός) ...περισσότερα

ΜΙΚΤΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι πρώτες προσκλήσεις από τους Μαστραγγελή και Κρόκο

ΜΙΚΤΕΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Οι πρώτες προσκλήσεις από τους Μαστραγγελή και Κρόκο
Αθλητικά
[17/10/2019 - 19:10]

46 παίκτες για τους Παίδες και 44 για τους Προπαίδες ...περισσότερα

ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ: Ψάχνει τον δρόμο του με νέο οδηγό τον Αντώνη Αυλωνίτη

ΑΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ: Ψάχνει τον δρόμο του με νέο οδηγό τον Αντώνη Αυλωνίτη
Αθλητικά
[17/10/2019 - 10:45]

Δεν σηκώθηκαν από το τραπέζι Βαγιάνης και προπονητής μέχρι να συμφωνήσουν. ...περισσότερα