Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

18 Οκτωβρίου 2019, 01:06
O Χρήστος Σιαπλαούρας στο Αλιβέρι (Ταμυναϊκός-Αιδηψός)

 

Α Ερασιτεχνική Διαιτητής Βοηθοί
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ.
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ.
ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
 
B Ερασιτεχνική 1ος όμιλος  Διαιτητής Βοηθοί
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ. - ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΧΑΡ.
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ. - ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ - ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ -  ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
 
B Ερασιτεχνική 2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ.- ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ  ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ - ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. - ΠΕΡΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝ.
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ.
ΑΟ ΖΑΡHTΡΑ- ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
 
Γ Ερασιτεχνική 1ος όμιλος  Διαιτητής Βοηθοί
ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ - ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. - ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ.
 
Γ Ερασιτεχνική 2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. - ΔΕΛΧΑΣ ΠΕΡ.
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. ΚΑΡΡΑΣ ΕΥΑΓΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
 
Γ Ερασιτεχνική 3ος όμιλος  Διαιτητής Βοηθοί
ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ ΣΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΚΥΜΗ - ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΠΟΔΑΡΑΣ ΔΗΜ.

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Α' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική

Α' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, βαθμολογία και επόμενη αγωνιστική
Αθλητικά
[23/02/2020 - 00:35]

Η 22η αγωνιστική της Α' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά ...περισσότερα

ΑΥΛΩΝΑΡΙ-ΛΗΛΑΣ: Η παραδοσιακή συνταγή της αγωνιστικής ...λέει όχι στο «Χ»

ΑΥΛΩΝΑΡΙ-ΛΗΛΑΣ: Η παραδοσιακή συνταγή της αγωνιστικής ...λέει όχι στο «Χ»
Αθλητικά
[22/02/2020 - 20:49]

Ούτε μια ισοπαλία με γηπεδούχο τον ΑΟΑ - Τρεις νίκες σερί έχει η ομάδα του Βασιλικού σαν φιλοξενούμενη ...περισσότερα

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-2: Αντρικό διπλό κόντρα σε ψυχωμένο αντίπαλο

ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ-ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ 1-2: Αντρικό διπλό κόντρα σε ψυχωμένο αντίπαλο
Αθλητικά
[22/02/2020 - 19:08]

Ο Παλαιολόγος λύτρωσε τους φιλοξενούμενους - Τρεις κόκκινες και πέναλτι είχε η ματσάρα. ...περισσότερα