Αθλητικά

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ
22 Οκτωβρίου 2019, 00:30
Ο Ζουζουλής προσπέρασε τον Σταματάκο  

 

Α' ΕΠΣΕ

7 ΓΚΟΛ  ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ Δ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

6 ΓΚΟΛ  ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Ν. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

5 ΓΚΟΛ  ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ν. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ  Ν. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

4 ΓΚΟΛ  ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

               ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

               ΚΑΝΑΝΙ ΚΛ. (ΛΗΛΑΣ)

               ΜΑΝΑΡΙΤΣΑΣ ΑΝ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

3 ΓΚΟΛ  ΜΕΤΑΞΑΣ Δ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΤΡΕΠΕΚΛΗΣ Δ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

               ΣΙΔΕΡΗΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΜΠΡΑΧΑ ΤΖΕΣΥ (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

               ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ Μ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

2  ΓΚΟΛ  ΠΕΠΠΑΣ Γ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)

               ΧΑΣΑΝΔΡΑΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΣΗΦΑΚΗΣ  (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

               ΠΕΤΡΑΚΗΣ  ΑΝ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

               ΝΤΟΥΜΑΣ Κ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΤΣΟΥΠΡΟΣ Γ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

               ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩ. του Β. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

               ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Δ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

               ΧΥΣΚΑ (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

               ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΝ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

 

 

Β1 ΕΠΣΕ

5 ΓΚΟΛ   ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚ. (ΓΟΥΒΕΣ)

4 ΓΚΟΛ   ΛΑΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΓΚΙΝΗΣ ΛΕΥΤ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΛΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

3 ΓΚΟΛ   ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ Ν. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΑΝΔΡΙΟΛΑΣ ΣΤΕΛ. (ΠΟΛΙΤΙΚΑ)

                ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

2 ΓΚΟΛ   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠ. (ΑΕΧ)

                 ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ ΠΑΝ. (ΑΕΧ)

                 ΡΑΖΟΣ ΚΩΝ. (ΑΕΧ)

                 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Δ. (ΜΑΝΤΟΥΔΙ)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Ν. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΠΑΠΛΑΝΗΣ Β. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

                 ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ Δ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΑΝ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΓΙΑΝ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                 ΘΕΟΧΑΡΗΣ  ΑΠ. Χ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                 ΣΤΕΡΓΙΟΥ  ΛΕΥΤ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΜΠΡΑΤΣΙΩΤΗΣ  ΒΑΣ.  (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

 

B2  ΕΠΣΕ

 

6 ΓΚΟΛ  GLOSHI L. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

5 ΓΚΟΛ  ΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

               ΑΡΒΑΝΑΚΟΣ ΙΩ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

4 ΓΚΟΛ  ΣΠΑΝΟΣ Θ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

               ΚΑΡΑΜΠΑΣ Θ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

3 ΓΚΟΛ  ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

               ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛ. (ΑΥΛΙΔΑ)

               ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

               ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣ. (ΑΟΚ-Π)

               ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Κ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

               ΠΙΛΑΤΗΣ Α.-Π. (ΔΥΣΤΟΣ)

               ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣ (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

               ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ Δ. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΚΑΣΕΜΙ ΕΥ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

2 ΓΚΟΛ  ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΠ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

               ΛΟΥΚΑΤΖΙΚΟΣ Σ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

               ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

               ΔΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΙΩ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

               ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

               ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΓ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

               ΓΟΥΣΟΥΛΗΣ ΕΥΘ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

               ΜΙΚΡΑΚΗΣ ΑΛ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

               ΠΙΛΑΤΗΣ Κ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

              ΤΖΑΝΟΣ ΣΤΑΜ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

              ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΑΝΑΣ. (ΝΕΟΧΩΡΙ)

              ΜΑΧΙΛΑΪ ΦΛ, (ΖΑΡΗΤΡΑ)

              ΑΓΚΑΛΙΟΥ ΑΙΜ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

              ΚΑΛΑΜΙΩΤΗΣ ΝΕΚ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

              ΓΙΑΓΚΙΝΗΣ ΣΤΡ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

              ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΘΑΝ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤ.)

              ΖΙΑ ΝΙΚ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

              ΓΚΡΙΤΖΑΛΑΣ ΘΑΝ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

              ΣΤΕΦΑΝΟΥ Π. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΧΡ. (ΣΚΥΡΟΣ)

              ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΔΥΣΤΟΣ)

              ΚΡΟΚΟΣ ΜΑΡ. (ΑΓ. ΛΟΥΚΑΣ)

 

 

Γ1  ΕΠΣΕ

3 ΓΚΟΛ  ΝΤΕΝΤΗΣ ΙΩ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

2 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΒΑΡΗΣ Ν. (ΛΙΜΝΗ)

               ΚΕΡΑΣΙΩΤΗΣ Κ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

               ΤΣΟΥΤΣΙΚΑΣ  Δ. (ΚΗΡΙΝΘΟΣ)

                ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ Γ. (ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ)

 

Γ2  ΕΠΣΕ

 

4 ΓΚΟΛ  ΣΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΓΓ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

2 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χ. (ΚΥΖΙΚΟΣ)

                ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩ. (ΕΡΑΠΟΣ)

                ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΠΙΣΣΩΝΑΣ)

                ΦΕΪΖΟΛΙ Κ. (ΚΑΘΕΝΟΙ)

                ΚΥΤΙΝΟΣ Α. (ΑΦΡΑΤΙ)

                ΜΑΡΙΕΤΗΣ Ι. (ΑΦΡΑΤΙ)

 

Γ3  ΕΠΣΕ

8 ΓΚΟΛ  ΚΟΥΪΜΤΖΙΔΗΣ ΗΛ. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

4 ΓΚΟΛ  ΠΕΡΙΒΟΛΑΡΗΣ Α. (ΚΡΙΕΖΑ)

3 ΓΚΟΛ  ΜΠΟΥΛΗΣ Α. (ΑΡΤΕΜΙΣ)

2 ΓΚΟΛ  ΛΥΚΟΣ Μ. (ΚΡΙΕΖΑ)

               ΠΑΣΧΟΣ Ε. (ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ)

               ΠΑΣΣΑΣ Α. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

               ΑΝΔΡΕΟΥ Ι. (ΜΟΝΟΔΡΙ)

               ΛΑΘΟΥΡΑΣ  Δ. (ΚΡΙΕΖΑ)

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Οι 135 ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα 2020-2021

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Οι 135 ομάδες που έχουν δικαίωμα συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα 2020-2021
Αθλητικά
[30/05/2020 - 11:04]

Χωρισμένες σύμφωνα με την κατάρτιση των 8 ομίλων της σεζόν που τέλειωσε ...άδοξα ...περισσότερα

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Η Αρτάκη παρούσα και τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα

Γ' ΕΘΝΙΚΗ: Η Αρτάκη παρούσα και τη νέα σεζόν στο πρωτάθλημα
Αθλητικά
[29/05/2020 - 16:59]

Ανεβαίνουν και οι 8 πρωταθλητές - Ποιες ομάδες υποβιβάζονται ...περισσότερα

Στη Β' Εθνική η ΧΒΑ (XALKIDA BASKET ACADEMY)

Στη Β' Εθνική η ΧΒΑ (XALKIDA BASKET ACADEMY)
Αθλητικά
[29/05/2020 - 14:30]

Την άνοδο κέρδισε και ο Ερμής Σχηματαρίου ...περισσότερα