Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

25 Οκτωβρίου 2019, 11:07

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    26     ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ     2019

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΛΑΜΙΑΣ  14:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητές:  ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Διαιτητές:   ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ

ΙΤΕΑΣ 18:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Διαιτητές:  ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Διαιτητές:  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

Διαιτητές:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΙΣΤΟΜΟΥ 15:00 ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

Διαιτητές:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

Διαιτητές:   ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

Διαιτητές:  ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ
ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

Διαιτητές:   ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 17:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

Διαιτητές:   ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ

Διαιτητές:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΘΩΜΑ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 ΘΗΒΑΣ 12:30 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

Διαιτητές:   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
 ΙΤΕΑΣ 12:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

Διαιτητές:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΘΗΒΑΣ 20:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

Διαιτητές:   ΓΚΑΡΑΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ     27     ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ    2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 13:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ  ΟΦΗ

Στρέμπας-Χριστοδουλάκης-Παπαδόπουλος Χρ. (Χριστοδούλου Γ.

 ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
Διαιτητές:  Καλογερόπουλος-Τσουμαχίδης-Δολγυρας (Μόρφη)
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
 ΑΥΛΙΔΑΣ 17:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

Διαιτητές:   Κώτσου-Κανελλόπουλος (Κάλφα)

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΣ ΠΕΡΑ

Διαιτητές:   Μακρόπουλος-Μάρκου (Δεσάρτης)

ΙΛΙΟΥ Β΄ΚΑΚΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Διαιτητές:   Σοφιανόπουλος-Κατσαπρακάκης (Ζερβούδης)

Ν. ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές:   Κρεσταινίτης-Παπαδημητρόπουλος (Σταματόπουλος)

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

Διαιτητές:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΜΩΛΟΥ 17:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ

Διαιτητές:   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 19:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

Διαιτητές:  ΧΑΤΖΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Διαιτητές:  ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ
 ΙΤΕΑΣ 15:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

Διαιτητές:  ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Διαιτητές:  ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:30 ΑΝΑΓ.ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

Διαιτητές:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 ΜΑΡΤΙΝΟΥ 16:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

Διαιτητές:  ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΙΔΗΨΟΥ 15:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Διαιτητές:  ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
 ΧΑΛΚΙΔΑΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
Διαιτητές:   ΚΑΛΦΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ