Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

1 Νοεμβρίου 2019, 08:36

 

ΣΑΒΒΑΤΟ    2    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2019
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ  

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ.

Διαιτητές: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητές: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 17:00 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΚΛΕΙ ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

Διαιτητές: ΧΑΙΝΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν . ΑΡΤΑΚΗΣ 18:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦ.- ΜΕΣΣ.

Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 20:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Διαιτητές: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΧΑΤΖΗΣ  

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17:00 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Διαιτητές: ΘΩΜΑ - ΓΚΑΡΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 17:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Διαιτητές: ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣ  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ

Διαιτητές: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ  

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 12:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ   ΣΤ    ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ 11:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητές: ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

Διαιτητές: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ    3    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ   2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ   5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΚΟΜΟΤΗΝΗ 17:00 ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 

Διαιτητές: ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΦΟΥΝΤΖΗΛΑΣ - ΚΟΥΚΟΥΛΕΚΙΔΗΣ

Ζ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 17:00 ΙΩΝΙΚΟΣ Ν.Φ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ

Διαιτητές: ΜΑΝΤΗΛΑΣ - ΚΑΜΗΤΣΟΣ - ΣΚΑΝΔΑΛΑΚΗΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ 
ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 12:30 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΟΑ

ΜΑΥΡΕΛΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΟΜ: ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΦΙΛ.

ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ

Διαιτητές: ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ - ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Διαιτητές: ΕΛ ΑΝΥ - ΤΣΙΓΓΟΥ

Ν. ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 17:00 ΦΕΑΝΦ/ΝΧ ΕΡΜΗΣ  ΣΧΗΜΑΤ.

Διαιτητές: ΣΟΦΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΕΒΕΝΤΑΚΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές: ΧΑΤΖΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

Διαιτητές: ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ   

ΚΛ.  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Διαιτητές: ΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ  

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  16:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ  ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ  

ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:30 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 13:00 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητές: ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ 

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ    ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ 10:00 ΑΣΕ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητές: ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΔΑΚ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

Διαιτητές: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ 

ΚΛΕΙΣΤΟ Θ. ΧΑΛΚΙΑ 14:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΚΑΔ.  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές: ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΥΛΙΔΑΣ 12:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ

Διαιτητές: ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ 

ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΡΤΙΝΟΥ 14:00 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Διαιτητές: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 11:30 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ

Διαιτητές: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟ

ΕΡ. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ 15:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

Διαιτητές: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ    4    ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ     2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΤΑΣΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ 20:30 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΚΑΔ.  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές:  ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ