Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

8 Νοεμβρίου 2019, 08:31

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 9  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 16:15 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΔιαιτητέςΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ 

 
 ΛΑΜΙΑΣ 18:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔιαιτητέςΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 
ΘΗΒΑΣ 18:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ

ΔιαιτητέςΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

 
ΙΤΕΑΣ 17:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΔιαιτητέςΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

 
 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔιαιτητέςΘΩΜΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 
 ΜΑΡΤΙΝΟΥ 18:00 ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΔιαιτητέςΚΑΛΦΑ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΑΝΗΘΟΥ 21:00 ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΔιαιτητέςΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 ΚΑΘΕΝΩΝ 16:30 ΑΣ ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔιαιτητέςΘΩΜΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

 

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΑΜΙΑΣ 20:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΖΑΧΟΣ

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 19:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΔιαιτητέςΠΕΤΩΝΗΣ -  ΒΙΟΡΕΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΚΙΜΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ 16:00 ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔιαιτητέςΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:30 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

ΔιαιτητέςΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ  Α΄ΟΜΙΛΟΣ
ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔιαιτητέςΓΚΑΡΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΘΗΒΑΣ 20:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔιαιτητέςΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔιαιτητέςΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 18:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΔιαιτητέςΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
 ΛΑΜΙΑΣ 17:00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑ
ΔιαιτητέςΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΤΣΟΥΜΑΧΙΔΗΣ - ΔΟΛΓΥΡΑΣ   ΚΟΜ: ΜΟΡΦΗ
Π.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 17:00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΛΟΚΡΟΣ
ΔιαιτητέςΚΟΝΤΙΛΗΣ- ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ   ΚΟΜ:ΗΠΙΩΤΗΣ

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 14:00 ΕΡΜΗΣ  ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

ΔιαιτητέςΟΡΦΑΝΟΣ - - ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ-  ΚΟΜ. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΥΛΙΔΑΣ 15:00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΧΑΝΙΑ

ΔιαιτητέςΚΗΠΩΣΗΣ - ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ - ΚΟΜ: ΚΑΛΦΑ

ΡΑΦΗΝΑΣ 17:00 ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΑΚΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔιαιτητέςΦΑΚΑΡΟΣ - ΠΑΠΑΔΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΡΟΙΣΟΣ ΠΕΡΣΗΣ 17:00 ΜΙΛΩΝ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔιαιτητέςΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΡΟΔΙΤΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΥΜΗΣ

ΔιαιτητέςΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΜΑΡΤΙΝΟΥ 17:30 ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔιαιτητέςΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 15:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΔιαιτητέςΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔιαιτητέςΘΩΜΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔιαιτητέςΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΚΟΛΑ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Διαιτητές ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 18:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

Διαιτητές ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

Διαιτητές ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ
 ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητής ΖΑΧΟΣ

 ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 11:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΕΣΠΕΡΟΣ

Διαιτητές:  ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο

Σε ποιο γήπεδο θα πάτε το Σαββατοκύριακο
Αθλητικά
[24/01/2020 - 19:47]

Ολη η ποδοσφαιρική δράση της Εύβοιας ...περισσότερα

ΛΗΛΑΣ: Ο Γιώργος Λούρος ντύθηκε στα χρώματα της ομάδας του Βασιλικού

ΛΗΛΑΣ: Ο Γιώργος Λούρος ντύθηκε στα χρώματα της ομάδας του Βασιλικού
Αθλητικά
[24/01/2020 - 15:02]

Ανήκε στον Παντριαδικό που αποχώρησε από το πρωτάθλημα. ...περισσότερα

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α, Β και Γ ΕΠΣΕ
Αθλητικά
[24/01/2020 - 13:50]

Ο Γιώργος Κασομούλης στις Γούβες (Ευβοϊκός-Μαντούδι), o Χουλιαράς στο Βασιλικό και ο Λάμπρου στο Στάδιο Χαλκίδας ...περισσότερα