Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

15 Νοεμβρίου 2019, 08:35

 

 

 

ΣΑΒΒΑΤΟ  16  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
Β΄ΕΘΝΙΚΗ  ΑΝΔΡΩΝ
ΦΑΡΣΑΛΩΝ 17:00 ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

Διαιτητές: ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΚΘ. ΧΑΛΚΙΑ 17:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

Διαιτητές: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :ΣΕΔΚΑ

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ

AΜΦΙΣΣΑΣ 18:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

Διαιτητές: ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 18:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

Διαιτητές: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

Διαιτητές: ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :ΣΕΔΚΑ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 17:30 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

Διαιτητές: ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ

 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 Ν. ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

Διαιτητές: ΠΕΤΩΝΗΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

Διαιτητές: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

  17:00 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΕ ΛΙΜΝΗ ΕΥΒ

Διαιτητές: ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ     Β    ΟΜΙΛΟΣ

 ΧΑΛΚΙΔΑΣ 19:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΓΕΧ

Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ    Δ     ΟΜΙΛΟΣ

 ΙΤΕΑΣ 11:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

Διαιτητές: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 ΛΑΜΙΑΣ 12:30 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

Διαιτητές: ΖΑΦΕΙΡΗ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΛΑΜΙΑΣ  10:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Διαιτητές: ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 12:30 ΓΣ ΕΡΜΗΣ  ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ  17 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΕΘΝΙΚΗ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΑΝΗΘΟΥ 17:00 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ ΙΣΛΑΝΔΙΑ
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Α ΟΜΙΛΟΣ (ΔΙΑΚΟΠΗ ΑΠΟ 9.11.19)
 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:15 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΓΕΧΑΛΚΙΔΑΣ

Διαιτητές: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ
 ΜΩΛΟΥ 18:30 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΕ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Διαιτητές: ΓΚΑΡΑΣ  - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΥΛΙΔΑΣ 16:30 ΑΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

Διαιτητές: ΚΑΛΦΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ

 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 18:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

Διαιτητές: ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ
 ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ 17:00 ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ

Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ 

 ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 14:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡΙΑΝΟΣ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ζ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 15:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

Διαιτητές: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

       
 ΛΑΜΙΑΣ 18:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

Διαιτητές: ΖΑΧΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ

 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 16:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

Διαιτητές: ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΚΑΜΠΕΡΑΚΗ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ  ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ
  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ

Διαιτητές: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

 Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:30 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

Διαιτητές:ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 ΔΟΜΟΚΟΥ 15:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

Διαιτητές: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ  18/11/2019

ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 20:30 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

Διαιτητές:  ΚΑΛΦΑ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 5-0: Ξέσπασε κι επέστρεψε στις νίκες

ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ-ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ 5-0: Ξέσπασε κι επέστρεψε στις νίκες
Αθλητικά
[15/12/2019 - 18:40]

Τρεις παίκτες των νικητών βρήκαν δίχτυα για πρώτη φορά στο φετινό πρωτάθλημα. ...περισσότερα

ΑΡΤΑΚΗ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4-0: Εκλεισε το 2019 με ντόρτια

ΑΡΤΑΚΗ-ΑΕΚ ΤΡΙΠΟΛΗΣ 4-0: Εκλεισε το 2019 με ντόρτια
Αθλητικά
[15/12/2019 - 18:05]

Τέσσερις διαφορετικοί παίκτες σκόραραν για τους πρωταθλητές Εύβοιας. ...περισσότερα