Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές
17 Νοεμβρίου 2019, 20:20
Η 9η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ | |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 0-2 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 0-2 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 0-0 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 3-1 |
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 1-0 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 3-1 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 1-2 |
ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 4-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 21 |
2 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 20 |
3 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 20 |
4 | EΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 19 |
5 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 19 |
6 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18 |
7 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 17 |
8 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 15 |
9 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 11 |
10 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 9 |
11 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 9 |
12 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 8 |
13 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 7 |
14 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 7 |
15 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 1 |
16 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 1 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ, | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
23/11/19 | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ 2014 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΡΤΕΜΗΣΙΟΥ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Β' - 2ος όμιλος | 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | αναβολή |
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 3-1 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | 8-0 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 1-0 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 3-3 |
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 1-2 |
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 1-2 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 0-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 25 |
2 | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ** | 22 |
3 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 17 |
4 | ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ** | 17 |
5 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ* | 16 |
6 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 16 |
7 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 16 |
8 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 14 |
9 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 11 |
10 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 10 |
11 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 7 |
12 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 9 |
13 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 6 |
14 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 9 |
15 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 5 |
16 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 0 |
** ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ
* ΣΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ, | ΩΡΑ | Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2ος όμιλος | 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ |
23/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΔΥΣΤΟΥ |
24/11/19 | 11:45 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΣΚΥΡΟΥ |
24/11/19 | 15:00 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΒΑΘΕΟΣ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΒΡΥΣΗΣ |
24/11/19 | 15:00 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΣ ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΖΑΡΑΚΩΝ |