Αθλητικά

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ

Οι διαιτητές στους αγώνες των πρωταθλημάτων Α', Β' και Γ' ΕΠΣΕ
21 Νοεμβρίου 2019, 23:01
Στο Λήλας-Ταμυναϊκός ο Φώτης με Κελεπούρη και Παππά

 

 

 

Α' ΕΠΣΕ Διαιτητής Βοηθοί
ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΛΕΙΒΑΔΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΓΚΑΤΣΟΣ ΚΩΝ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ - ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝ. - ΠΑΠΠΑΣ ΑΓΓ.
ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΡΙΑΔΙΚΟΣ ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ - ΣΚΕΠΑΣΤΗ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΠΡΙΟΝΑΣ Δ. - ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ -ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΟΣ ΚΩΝ. - ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ.
 
Β' ΕΠΣΕ - 1ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ - ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΘ. ΚΑΡΑΒΑ ΕΛ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ - ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ.
ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ - ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ ΦΩΤΗΣ ΣΤΕΛ. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚ. - ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ.
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΡΟΥΜΠΗΣ ΣΤ. ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. - ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΟΦ.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ - ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ - ΕΝΩΣΗ  ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΡΑ ΧΡ. ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ - ΑΟ ΩΡΕΩΝ ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
 
Β' ΕΠΣΕ - 2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ - ΑΟ ΖΑΡΑΚΩΝ ΜΗΤΡΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ. - ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ - ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ.
ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ - ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ Γ. ΧΑΤΖΗΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚ. - ΓΑΤΟΣ ΔΗΜ.
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ - ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ - ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ.
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΡΕΤΣΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ.
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. - ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. - ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΡΑΛΙΑΣ "Ο ΑΠΟΛΛΩΝ" ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΤ. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Γ. - ΖΕΙΜΠΕΚΗΣ ΣΤΕΛ.
 
Γ' ΕΠΣΕ - 1ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ - ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ ΔΑΛΛΑΣ ΚΩΝ. ΚΑΣΟΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡ. - ΣΕΡΡΑΣ ΠΑΝ.
ΕΛΛΗΝΙΚΑ - ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Δ. ΚΗΡΥΚΟΣ ΙΩΑΝ. - ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡ.
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ - ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛ. ΝΤΟΥΡΑΣ ΕΥΣΤΡ. - ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΙΑΜ.
 
Γ' ΕΠΣΕ - 2ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝ.
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Χ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΙΩΑΝ. ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΧΡ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ - ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΕΥΑΓΓ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ - ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΕΥΑΓ. - ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ.
ΕΡΑΠΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΛ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΩΤ. - ΠΑΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝ.
 
Γ' ΕΠΣΕ - 3ος όμιλος Διαιτητής Βοηθοί
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ - ΚΥΜΗ ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡ. ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤ. - ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔ.
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ - ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΡ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΒΑΣ. - ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΙΩΑΝ. - ΤΣΑΛΛΑ ΗΛ.

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Παρέμεινε ...φεύγοντας ο Αντώνης Παπαδάκης

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Παρέμεινε ...φεύγοντας ο Αντώνης Παπαδάκης
Αθλητικά
[07/07/2020 - 13:35]

¶φησε το πόστο του ταμία της Ενωσης και του υπευθύνου των πρωταθλημάτων υποδομής στην Εύβοια. ...περισσότερα

ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ: Πρωτιά από τέσσερα κορίτσια κι άλλα 14 μετάλλια

ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ: Πρωτιά από τέσσερα κορίτσια κι άλλα 14 μετάλλια
Αθλητικά
[07/07/2020 - 11:15]

Στους Διασυλλογικούς αγώνες στίβου Κ18 που έγιναν στη Χαλκίδα ...περισσότερα

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΟΣ: Γέννημα θρέμμα Απολλωνιστής, τώρα έγινε Ηρακλής

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΟΣ: Γέννημα θρέμμα Απολλωνιστής, τώρα έγινε Ηρακλής
Αθλητικά
[06/07/2020 - 23:19]

Ανακοινώθηκε επίσημα από τους πρωταθλητές Εύβοιας. ...περισσότερα