Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές
1 Δεκεμβρίου 2019, 21:30
Η 11η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 1-2 |
ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 2-2 |
ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 2-3 |
ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 2-1 |
ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 2-2 |
ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 6-1 |
ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΡΤΕΜΗΣΙΑΚΟΣ | 1-2 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 27 |
2 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 23 |
3 | EΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 22 |
4 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 22 |
5 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 20 |
6 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 20 |
7 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18 |
8 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 16 |
9 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 15 |
10 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 15 |
11 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 13 |
12 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 10 |
13 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 10 |
14 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 7 |
15 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 5 |
16 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 2 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | Β' - 1ος όμιλος | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
7/12/19 | 15:00 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
7/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ |
8/12/19 | 15:00 | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΙΣΤΙΑΙΑΣ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ |
8/12/19 | 15:00 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β' - 2ος όμιλος | 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 0-0 |
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 0-0 |
ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 5-0 |
ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 2-0 |
ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 1-2 |
ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 1-1 |
ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧ. | 8-1 |
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 4-1 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 28 |
2 | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ** | 26 |
3 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ* | 22 |
4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 22 |
5 | ΑΟ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ** | 22 |
6 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 18 |
7 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 17 |
8 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 16 |
9 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 15 |
10 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 13 |
11 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 11 |
12 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 10 |
13 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 8 |
14 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 7 |
15 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 7 |
16 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 0 |
** ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ
* ΣΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | Β' - 2ος όμιλος | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
7/12/19 | 13:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΔΥΣΤΟΥ |
7/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΒΑΘΕΟΣ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
8/12/19 | 15:00 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛ. |
8/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
8/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΒΡΥΣΗΣ |