ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές
ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 | |||
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20 | |||
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 13:30 | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΓΣ ΙΤΕΑΣ |
Διαιτητές: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ |
|||
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 18:00 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ |
Διαιτητές: ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΧΑΤΖΗΣ |
|||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ |
Διαιτητές: ΚΑΛΦΑ - ΒΑΡΣΑΜΑΣ |
|||
ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 18:00 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
Διαιτητές: ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ |
|||
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 18:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ | ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ |
Διαιτητές: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ |
|||
AMΦΙΣΣΑΣ | 18:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ | 17:00 | ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
Διαιτητές: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ |
|||
ΛΑΜΙΑΣ | 18:00 | ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ | ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ |
Διαιτητές: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ |
|||
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | 18:00 | ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ | ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ |
Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|||
ΕΦΗΒΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 15:30 | ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ |
Διαιτητές: ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ |
|||
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΑΜΦΙΣΣΑΣ | 16:00 | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
Διαιτητές: ΝΤΑΝΟΣ - ΖΑΧΟΣ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ | 15:30 | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
Διαιτητές: ΧΑΙΝΑ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ | 12:00 | ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
Διαιτητές: ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ |
|||
ΚΥΡΙΑΚΗ 8 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019 | |||
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | |||
ΑΓ ΘΩΜΑ | 17:00 | ΜΑΡΟΥΣΙ | ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ |
ΦΑΚΑΡΟΣ - ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ |
|||
ΓΡΕΒΕΝΩΝ | 17:00 | ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡ | ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ |
ΘΕΟΔΩΡΟΥ | ΓΡΑΙΚΟΣ | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | |
Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ | |||
ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 12:30 | ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ | ΑΠΑΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ |
ΤΣΑΧΑΚΗΣ - ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΟΜ ΚΑΛΦΑ |
|||
ΡΑΦΗΝΑΣ | 17:00 | ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ |
ΜΑΡΙΓΛΗ - ΜΑΡΟΥΔΙΑΣ |
|||
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ | 17:00 | ΠΕΡΑ | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ |
ΚΑΝΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΞΥΛΑΣ |
|||
ΖΩΓΡΑΦΟΥ | 17:00 | ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
ΔΟΛΓΥΡΑΣ - ΛΑΜΠΙΡΗΣ |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 15:30 | ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ. | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
Διαιτητές: ΚΑΛΦΑ - ΧΑΤΖΗΣ 30 |
|||
ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΜΩΛΟΥ | 18:00 | ΑΟ ΜΩΛΟΣ | ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ |
Διαιτητές: ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΖΑΧΟΣ |
|||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β΄ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΧΑΛΚΙΑ | 13:30 | ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
Διαιτητές: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΓΚΑΡΑΣ |
|||
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Δ ΄ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | 19:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
Διαιτητές: ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ |
|||
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 16:00 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ |
Διαιτητές: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ |
|||
ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ | 16:00 | ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ | ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ |
Διαιτητές: ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΑΡΑΣ 30 |
|||
ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΘΗΒΑΣ | 11:45 | ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ | ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ |
Διαιτητές: ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|||
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΘΗΒΑΣ | 13:45 | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ |
Διαιτητές: ΧΑΙΝΑ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 17:30 | ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ |
Διαιτητές: ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ | |||
Θ. ΧΑΛΚΙΑ | 18:00 | AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ | ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ |
Διαιτητές: ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΑΥΛΙΔΑΣ | 12:00 | ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ |
Διαιτητές: ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Δ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΙΤΕΑΣ | 13:00 | ΓΣ ΙΤΕΑΣ | ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ |
Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ |
|||
Κ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | 15:30 | ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ | ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ |
Διαιτητές: ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΖΑΦΕΙΡΗ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΜΑΡΤΙΝΟΥ | 12:30 | ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ | ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ |
Διαιτητές: ΒΙΟΡΕΣ - ΚΟΛΑ |
|||
ΜΑΡΤΙΝΟΥ | 16:30 | ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ | ΑΝΑΓ. ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
Διαιτητές: ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ |
|||
ΠΑΙΔΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ | |||
ΛΑΜΙΑΣ | 12:00 | ΑΣ Ε ΜΠΟΥΚΑΛΗ | ΓΣ ΑΤΛΑΣ |
Διαιτητές: ΖΑΧΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ |