Β' ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα, βαθμολογίες, επόμενες αγωνιστικές
8 Δεκεμβρίου 2019, 21:00
Η 12η αγωνιστική της Β' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά
1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 0-3 |
ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 1-2 |
ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 0-2 |
ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 4-0 |
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔ. | 5-1 |
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 4-0 |
ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 3-1 |
ΑΝΑΓΕΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 2-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | 27 |
2 | ΕΥΒΟΪΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | 26 |
3 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | 23 |
4 | EΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | 22 |
5 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | 22 |
6 | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | 20 |
7 | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 18 |
8 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | 18 |
9 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ | 18 |
10 | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 16 |
11 | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 16 |
12 | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | 13 |
13 | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 13 |
14 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | 10 |
15 | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 5 |
16 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | 2 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 1ος όμιλος | 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
14/12/19 | 15:00 | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙKΩΝ | ΓΟΥΒΩΝ |
14/12/19 | 15:00 | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔ. | ΠΑΠΙΛΑ |
15/12/19 | 15:00 | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ |
15/12/19 | 15:00 | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΟΝΟΣ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΔΡΟΣΙΑΣ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΡΤΕΜIΣΙΑΚΟΣ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΟΥ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΝΑΓ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Β' - 2ος όμιλος | 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | 1-2 |
ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | 3-4 |
ΑΟ ΑΓ. ΛΟΥΚΑ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | 0-1 |
ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 1-1 |
ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | 2-1 |
ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 0-1 |
ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 1-2 |
ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 0-11 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | ΒΑΘ. | |
1 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | 31 |
2 | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ ** | 29 |
3 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ ** | 25 |
4 | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | 25 |
5 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ* | 22 |
6 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ* | 21 |
7 | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | 18 |
8 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | 16 |
9 | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | 15 |
10 | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | 14 |
11 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | 14 |
12 | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 10 |
13 | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 10 |
14 | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 8 |
15 | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | 7 |
16 | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ | 0 |
** ΔΕΝ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΑΟΥΛΗΣ-ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ ΠΟΥ ΔΙΑΚΟΠΗΚΕ
* ΣΚΥΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ ΕΧΟΥΝ ΕΝΑΝ ΑΓΩΝΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 2ος όμιλος | 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
14/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΦΥΛΛΩΝ |
14/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
14/12/19 | 15:00 | AΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | ΠΑΡΑΛΙΑΣ |
14/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & Π. | ΔΥΣΤΟΥ |
15/12/19 | 11:45 | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΣΚΥΡΟΥ |
15/12/19 | 15:00 | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | Π. ΛΑΟΥ |
15/12/19 | 15:00 | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | ΖΑΡΑΚΩ |