Αθλητικά

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α' και Β' ΕΠΣΕ

Οι πρώτοι σκόρερ στα πρωταθλήματα Α' και Β' ΕΠΣΕ
28 Ιανουαρίου 2020, 00:50
Δεν πέτυχαν γκολ οι τρεις πρώτοι και πλησίασε ο Μάκης Σίδερης

Ούτε ο Σταματάκος, ούτε ο Ζουζουλής, ούτε και ο Τρεπεκλής σκόραραν στην αγωνιστική του Σαββατοκύριακου. Γκολ πέτυχε από τους πρώτους σκόρερ μόνο ο Μάκης Σίδερης (φωτό) της Μακρυκάπας και πλησίασε κι αυτός στην κορυφή.

Στη Β' κατηγορία γκολ πέτυχε ο Δημήτρης Δαρζέντας του Μαντουδίου και στην κορυφή του πίνακα στον 1ο όμιλο είναι πλέον τέσσερις παίκτες που έχουν πετύχει 10 γκολ.

 

Α' ΕΠΣΕ

13 ΓΚΟΛ  ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ Ν. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

                 ΖΟΥΖΟΥΛΗΣ Δ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

12 ΓΚΟΛ  ΤΡΕΠΕΚΛΗΣ ΔΗΜ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ)

11 ΓΚΟΛ  ΣΙΔΕΡΗΣ Δ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

10 ΓΚΟΛ  ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ν. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

                 ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

  9 ΓΚΟΛ  ΒΑΡΣΑΜΑΣ ΧΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

                 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚ. (ΔΡΟΣΙΑ)

                 ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ Ν. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)

                 ΜΑΝΑΡΙΤΣΑΣ ΑΝ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

  8 ΓΚΟΛ   ΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΥΣ. (ΠΡΟΚΟΠΙ)

                  ΚΑΝΑΝΙ ΚΛ. (ΛΗΛΑΣ)

                 ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΓΓ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)   

  7 ΓΚΟΛ  ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΜΑΡ. (ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ) 

                 ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜ. (ΕΡΕΤΡΙΑ)

                 ΜΗΤΡΟΥ  ΑΝΔΡ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

                 ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΙΑΝ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

  6 ΓΚΟΛ  ΝΤΟΥΜΑΣ Κ. (ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ)   

                 ΡΟΥΜΠΗΣ  ΒΑΓΓ. (ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ)

                 ΝΤΟΥΡΜΑΣ  ΔΗΜ. (ΟΛΥΜΠΟΣ)

                 ΚΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝ. (ΜΑΚΡΥΚΑΠΑ)

                 ΤΟΡΑ ΓΚ. (ΤΑΜΥΝ. 1-ΑΜΑΡΥΝΘΟΣ 5)

                 ΜΠΙΜΠΑΪ ΙΝΤΡ. (ΑΙΔΗΨΟΣ) 

                 ΜΑΚΡΗΣ ΣΩΤ. (ΑΙΔΗΨΟΣ) 

                 ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩ. ΤΟΥ ΒΑΣ. (ΣΚΕΠΑΣΤΗ)

                 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡ. (ΔΡΟΣΙΑ)

  5 ΓΚΟΛ  ΡΕΠΕΤΣΑΣ  ΘΑΝ. (ΗΡΑΚΛΗΣ Ψ.)

                 ΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Δ. (ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ)

                 ΤΣΑΛΙΑΓΚΟΣ ΒΑΣ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)   

                 ΜΠΡΑΧΑ ΤΖΕΣ. (ΑΥΛΩΝΑΡΙ)   

                

 

Β1 ΕΠΣΕ

10 ΓΚΟΛ   ΓΟΡΓΟΜΑΤΗΣ ΝΙΚ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                  ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΗΛ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΠ. (ΑΕΧ)

                 ΔΑΡΖΕΝΤΑΣ Δ. (ΜΑΝΤΟΥΔΙ)

  9 ΓΚΟΛ  ΛΑΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

                  ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΚΥΡ. (ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ)

                  ΔΗΜΟΥ ΘΑΝ. (ΓΟΥΒΕΣ)

  8 ΓΚΟΛ   ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                  ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΣ Π. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

                  ΚΟΥΒΟΥΣΗΣ Δ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                  ΑΝΕΣΤΗΣ ΒΑΣ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                  ΚΑΡΑΚΑΞΗΣ ΝΙΚ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                  ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                  ΑΡΓΥΡΟΣ ΗΛ. (ΑΛΑΤΣΑΤΑ)

  7 ΓΚΟΛ   ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (ΑΕΧ)

                 ΔΟΥΚΑΣ ΚΩΝ. (ΕΡΜΗΛΙΟΣ)

                 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

  6 ΓΚΟΛ  ΣΤΡΑΦΙΩΤΗΣ Ν. (ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ)

                 ΛΥΣΣΕΑΣ ΒΑΣ. (ΙΣΤΙΑΙΑ)

                 ΜΠΙΤΖΟΣ ΣΤΑΥΡ. (ΒΑΤΩΝΤΑΣ)

                 ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΑΡ. (ΣΤΑΥΡΟΣ)

                 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΚΑΡΑΒΑΣ ΣΤΑΥΡ. (ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ)

  5 ΓΚΟΛ  ΡΑΒΑΝΟΣ ΒΑΓΓ. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ Χ.)

                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡ. (ΓΟΥΒΕΣ)

                 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΝΤΕΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝ. (ΚΑΣΤΕΛΛΑ)

                 ΓΑΒΡΙΗΛ ΧΡ. (ΒΑΣΙΛΙΚΑ)

               

 

 

B2  ΕΠΣΕ

20 ΓΚΟΛ  GLOSHI LΕΟΝ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

12 ΓΚΟΛ  ΑΡΒΑΝΑΚΟΣ ΙΩ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

11 ΓΚΟΛ  ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Κ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

10 ΓΚΟΛ  ΚΑΡΑΜΠΑΣ ΘΕΟΔ. (ΚΑΛΟΧΩΡΙ/ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

                 ΓΚΡΙΤΖΑΛΑΣ ΘΑΝ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

  9 ΓΚΟΛ  ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣ. (Ν.ΣΤΥΡΑ)

                 ΣΑΜΠΑΝΗΣ ΙΩ. (ΚΑΛΟΧ./ΠΑΝΤΕΙΧΙ)

  8 ΓΚΟΛ  ΣΟΥΛΑΣ Γ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

                 ΛΟΥΚΑ ΑΛΜΠΑΝ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

  7 ΓΚΟΛ  ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΗΛ. (ΑΥΛΙΔΑ)

                 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣ. (ΑΟΚ-Π)

                 ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Φ. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

                 ΜΙΚΡΑΚΗΣ ΑΛ. (ΛΗΛΑΝΤΙΟ)

  6 ΓΚΟΛ  ΙΣΑΛΛΑΡΙ ΡΟΛ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

                 ΣΤΑΘΑΡΑΣ ΣΠ. (ΛΟΥΚΙΣΙΑ)

                 ΜΗΤΡΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

                 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΙΩ. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

                 ΛΟΥΚΑΣ ΑΡΓ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

                 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΠΑΝ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

                 ΣΤΕΦΑΝΟΥ Π. (ΣΚΥΡΟΣ)

                 ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣ. (ΣΚΥΡΟΣ)

                 ΣΙΜΩΣΗΣ ΙΩ. (ΔΥΣΤΟΣ)

                 ΚΑΣΕΜΙ ΕΥ. (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

                 ΠΙΛΑΤΗΣ Κ. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

  5 ΓΚΟΛ  ΤΣΕΛΕΠΗΣ ΒΑΣ. (ΣΚΥΡΟΣ)

                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν. (ΜΙΑΟΥΛΗΣ)

                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Ν. (ΖΑΡΗΤΡΑ)

                 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΠ. (ΠΑΡΑΛΙΑ)

                 ΚΟΡΔΩΝΗΣ ΘΟΔ. (Ν.ΣΤΥΡΑ)

                 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ (ΚΑΡΥΣΤΟΣ)

                 ΣΑΜΑΡΑΣ Α. (ΝΕΟΧΩΡΙ)

                 ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑΣ ΣΤ. (ΝΕΟΧΩΡΙ)

                 ΔΟΥΡΜΟΥΣΟΓΛΟΥ ΙΩ. (ΠΡΟΠΟΝΤΙΔΑ)

                 ΚΑΤΣΙΚΑΣ Α. (ΜΑΡΜΑΡΙ)

 

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Παρέμεινε ...φεύγοντας ο Αντώνης Παπαδάκης

ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: Παρέμεινε ...φεύγοντας ο Αντώνης Παπαδάκης
Αθλητικά
[07/07/2020 - 13:35]

¶φησε το πόστο του ταμία της Ενωσης και του υπευθύνου των πρωταθλημάτων υποδομής στην Εύβοια. ...περισσότερα

ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ: Πρωτιά από τέσσερα κορίτσια κι άλλα 14 μετάλλια

ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ: Πρωτιά από τέσσερα κορίτσια κι άλλα 14 μετάλλια
Αθλητικά
[07/07/2020 - 11:15]

Στους Διασυλλογικούς αγώνες στίβου Κ18 που έγιναν στη Χαλκίδα ...περισσότερα

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΟΣ: Γέννημα θρέμμα Απολλωνιστής, τώρα έγινε Ηρακλής

ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΟΣ: Γέννημα θρέμμα Απολλωνιστής, τώρα έγινε Ηρακλής
Αθλητικά
[06/07/2020 - 23:19]

Ανακοινώθηκε επίσημα από τους πρωταθλητές Εύβοιας. ...περισσότερα