ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΕ: Αποτελέσματα Σαββάτου και το υπόλοιπο πρόγραμμα της Κυριακής
8 Φεβρουαρίου 2020, 17:15
Νίκησε η Δροσιά στην Ερέτρια
Οι διαιτητές των αγώνων με ΚΛΙΚ ΕΔΩ
ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | ΣΚΟΡ | ||
A' EΠΣΕ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΑΠΚΟ ΔΡΟΣΙΑΣ | 0-1 |
A' EΠΣΕ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ | 0-5 |
A' EΠΣΕ | ΣΚΕΠΑΣΤΗ | ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ | 3-2 |
A' EΠΣΕ | ΑΟ ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ | ΟΛΥΜΠΟΣ ΓΥΜΝΟΥ | 0-0 |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΤΩΝΤΑ | 2-1 |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΩΡΕΩΝ | ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ | 0-1 |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΑΝΘΗΔΩΝΟΣ | ΑΠΟ ΚΑΣΤΕΛΛΑΣ | 2-3 |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΝΩΣΗ ΙΣΤΙΑΙΑΣ | ΟΠΑ Λ. ΑΙΔΗΨΟΥ | 0-0 |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΟ ΑΥΛΙΔΑΣ | 2-1 |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΠΡΟΠΟΝΤΙΣ | ΑΕ ΛΗΛΑΝΤΙΟΥ | 3-0 |
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | AΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | 2-4 |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 10.45 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ 2015 | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 11.15 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | Π. ΛΑΟΥ |
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΝ. ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 11.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΑΝΑΓ. ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΠΙΣΣΩΝΑ |
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΜΑΚΡΥΚΑΠΑΣ |
Γ-3ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΚΡΙΕΖΩΝ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 12.45 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΣΚΥΡΟΥ | ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΩΝ & ΠΕΡ. | ΣΚΥΡΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 14.45 | ΓΗΠΕΔΟ | |
A' EΠΣΕ | ΑΟ ΑΙΔΗΨΟΥ | ΤΑΜΥΝΑΙΚΟΣ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 15.00 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ' ΕΘΝΙΚΗ | ΜΑΡΚΟ | AΟ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ |
Α’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΓΛΥΦΑΔΑ | AΒΑΝΤΙΔΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
Γ’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ | ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΥ |
Γ’ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ | ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ | ΕΡΕΤΡΙΑΣ |
A' EΠΣΕ | ΑΟ ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ | ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
A' EΠΣΕ | ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΔΟΞΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ | ΨΑΧΝΩΝ |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΝ. ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ | ΠΑΟ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ | ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΚΟΣ | ΑΟ ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ | ΑΡΤΕΜΗΣΙΟΥ |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΠΣ ΣΤΑΥΡΟΥ | ΑΕ ΤΑΞΙΑΡΧΗ | ΤΡΙΑΔΑΣ |
Β-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΟΥΒΩΝ | ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΓΟΥΒΩΝ |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΔΥΣΤΟΥ | ΜΙΑΟΥΛΗΣ ΦΥΛΛΩΝ | ΔΥΣΤΟΥ |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΝΕΩΝ ΣΤΥΡΩΝ | ΑΟ ΜΑΡΜΑΡΙΟΥ | ΖΑΡΑΚΩΝ |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΚΑΡΥΣΤΟΥ | ΝΗΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΑΡΥΣΤΟΥ |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΚΑΛΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΤΕΙΧΙ | ΑΟ ΖΑΡΗΤΡΑ | ΠΑΝΤΕΙΧΙΟΥ |
Β-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ | ΑΟ ΛΟΥΚΙΣΙΩΝ | ΑΓ. ΛΟΥΚΑ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 15.15 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-2ος ΟΜΙΛΟΣ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | Π. ΛΑΟΥ |
ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ | Ωρα 15.30 | ΓΗΠΕΔΟ | |
Γ-1ος ΟΜΙΛΟΣ | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΚΗΡΙΝΘΟΥ |