Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

14 Φεβρουαρίου 2020, 08:28
Ολη η δράση του ερχόμενου Σαββατοκύριακου.

 

 

 


 

ΣΑΒΒΑΤΟ  15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20

 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 13:30 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

ΧΑΙΝΑ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ

 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΘΩΜΑ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ 17:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΝΤΑΝΟΣ - ΚΑΛΦΑ

 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:30 ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ  ΛΙΜΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΧΑΙΝΑ- ΒΑΡΣΑΜΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 15:00 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

 ΛΑΜΙΑΣ 14:30 ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΖΑΧΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ. ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΠΑΤΑΓΙΑΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ 11:00 ΓΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΛΦΑ - ΓΚΑΡΑΣ

 
ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 15:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΝΤΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

 Λ ΑΙΔΗΨΟΥ 13:00 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ  16  ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΘΕΝΩΝ 17:00 ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΠΑΠΟΔΗΣ - ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ

 ΚΑΝΗΘΟΥ 18:30 ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΧΑΛΚΙΑ 17:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΝΤΑΝΟΣ - ΤΣΑΛΑΣ

 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΛΙΑΡΤΟΥ 16:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΟ ΜΩΛΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

 

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

  ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 16:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΣΚ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 ΚΑΡΥΣΤΟΥ 16:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΥ 18:00 ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΘΩΜΑ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

 ΧΑΛΚΙΔΑΣ 18:30 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΑΡΤΑΚΗΣ 14:00 ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΧΑΙΝΑ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

 
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
 ΧΑΛΚΙΔΟΣ 16:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ

 ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:00 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΜΑΤΑΙΩΣΗ

 
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 19:00 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ  

ΤΕΤΑΡΤΗ  19 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020
ΕΦΗΒΩΝ Β! ΦΑΣΗ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΥ 19:00 ΝΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Αυτή τη φορά το ...ασανσέρ δεν κατέβηκε ξανά προς τα κάτω

ΑΜΑΡΥΝΘΙΑΚΟΣ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Αυτή τη φορά το ...ασανσέρ δεν κατέβηκε ξανά προς τα κάτω
Αθλητικά
[06/06/2020 - 19:10]

Δυνατός στα μετόπισθεν - Είχε την τρίτη καλύτερη άμυνα ...περισσότερα

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ: Ποιες ομάδες προβιβάζονται - Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ: Ποιες ομάδες προβιβάζονται - Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων
Αθλητικά
[06/06/2020 - 09:42]

Ποιοι αγώνες θα διεξαχθούν - Δεν υποβιβάζεται καμιά ομάδα - Απόλλων Χαλκίδας, Κονίστρες και Κάρυστος, από την Εύβοια, αλλάζουν κατηγορία. ...περισσότερα