Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, Βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
16 Φεβρουαρίου 2020, 17:45
Η 18η αγωνιστική της Γ' κατηγορίας ΕΠΣΕ με μια ματιά
1oς ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | 3-3 |
ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΑΕΚ Ν. ΠΥΡΓΟΥ | 0-2 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 1-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | AE KHΡΙΝΘΟΥ | 44 |
2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 36 |
3 | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 31 |
4 | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | 21 |
5 | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 12 |
6 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 8 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 1ος όμιλος | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
23/2/20 | 11:30 | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΙΔΗΨΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | Ν. ΠΥΡΓΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | ΚΕΧΡΙΩΝ |
2oς ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΣ ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 3-2 |
ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 1-1 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 0-1 |
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | 1-5 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 0-3αα |
ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΡΕΠΟ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | 46 |
2 | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ* | 43 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ* | 30 |
3 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 29 |
5 | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ * | 28 |
6 | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* | 24 |
7 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ* | 20 |
9 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ* | 18 |
8 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ* | 16 |
10 | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 7 |
11 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 0 |
* ΠΙΣΣΩΝΑΣ, ΑΦΡΑΤΙ, ΕΡΑΠΟΣ, ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ,
ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙ, ΚΥΖΙΚΟΣ και ΠΑΟΚ
ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 2ος όμιλος | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
22/2/20 | 15:30 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΠΑΡΚΟ ΛΑΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | Θα ορισθεί |
23/2/20 | 11:30 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚ. | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | Π. ΛΑΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠ. | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | ΑΝΑΓΕΝ.ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΡΕΠΟ |
3oς ΟΜΙΛΟΣ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | 18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | 2-5 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 2-1 |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 1-0 |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 47 |
2 | ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 40 |
3 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 20 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 16 |
5 | ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 15 |
6 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 13 |
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | - 3ος όμιλος | 19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΥΛΩΝΑΡΙΟΥ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗ |
23/2/20 | 11:30 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΝΑΓΕΝΝ.ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ |