Αθλητικά

ΜΠΑΣΚΕΤ: Οι αγώνες της ΕΣΚΑΣΕ και οι διαιτητές

6 Μαρτίου 2020, 08:34

 

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 6 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ Γ!  Β΄ΟΜΙΛΟΣ
ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ
 ΙΣΤΙΑΙΑΣ 18:00 ΑΕ ΛΙΜΝΗΣ ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 7 ΜΑΡΤΙΟΥ 2020
ΑΝΔΡΩΝ Α! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2019-20
Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ - ΑΡΤΣΙΤΑΣ

ΙΣΤΙΑΙΑΣ 15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ 18:15 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ

ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 17:00 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 17:00 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΦΑ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤAΡΙΟΥ ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: ΕΣΚΑ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 19:00 ΑΟ ΚΥΜΗΣ ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΝΤΑΝΟΣ - ΧΑΙΝΑ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΛΑΜΙΑΣ  15:00 ΓΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΟΤΣΙΜΠΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ 

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 18:00 ΑΟ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΑΣ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΒΙΟΡΕΣ - ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠΥΡΟΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΟΜΙΛΟΣ

 ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 21:00 ΑΣ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΦΙΛΑΘΛ/ΚΟΣ ΣΧ ΑΕ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΑΡΤΣΙΤΑΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 15:00 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΑ ΙΣΤΙΑΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΚΟΛΑ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΔΟΜΟΚΟΥ 18:00 ΑΣ ΜΟΥΤΑ ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ 14:00 ΓΣ   ΑΤΛΑΣ ΑΠΣ ΛΑΜΙΑ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ 15:30 ΑΣ ΔΩΡΙΔΑΣ ΑΝΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β! ΦΑΣΗ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΚΛ. ΚΑΜΠΕΡΑΚΗΣ 13:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΠΕΤΩΝΗΣ - ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΛΑΜΙΑΣ  13:00 ΑΣ ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΛΑΜΙΑΣ  20:00 ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

ΑΙΔΗΨΟΥ 12:45 ΣΚ ΣΥΛΛΑΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄ΦΑΣΗ

ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 15:30 ΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

 
ΚΥΡΙΑΚΗ   8   ΜΑΡΤΙΟΥ   2020
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 17:00 ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   Διαμαντής-Καρπάνος-Μαρινάκης (Χριστοδούλου)

ΔΗΜΟΓΛΟΥ 17:00 ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   Θεοδώρου-Γραικός-Βασιλόπουλος (Μπρίγκος)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ Μ. ΜΕΡΚΟΥΡΗ 17:00 ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   Τριγλίας Μαντήλας-Λαμπίρης (Κάλφα)

  17:00 ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   Κοντίλης-Χριστινάκης (Χαράτσης)

 ΧΙΟΥ 16:00 ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   Πλιάκας-Χρηστίδης Π. (Μάρης)

 ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

Θ. ΧΑΛΚΙΑ 18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ  ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ- ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

Θ. ΧΑΛΚΙΑ 20:00 ΑΟ ΔΡΟΣΙΑΣ ΧΑΛ ΑΟ ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΑΛΑΣ - ΜΑΣΛΑΤΖΙΔΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΡΤΑΚΗΣ 17:00 ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΒΑΡΣΑΜΑΣ - ΑΡΤΣΙΑΤΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Β! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β ΟΜΙΛΟΣ

ΜΩΛΟΥ 17:00 ΑΟ ΜΩΛΟΣ ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΥ 18:00 ΝΕΟΣ ΓΣ ΑΛΙΑΡΤΟΥ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α ΟΜΙΛΟΣ

ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 15:00 ΓΣ ΣΤΥΡΩΝ ΑΕ ΚΑΡΥΣΤΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΣΟΦΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΚΑΡΑΣ

ΑΝΔΡΩΝ Γ! ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Γ ΟΜΙΛΟΣ

ΛΑΜΙΑΣ  12:00 ΕΚΠ ΜΠΟΥΚΑΛΗ ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ Α.Κ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

Θ. ΧΑΛΚΙΑ 16:00 AEΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ - ΝΙΚΟΛΙΑΣ

ΕΦΗΒΩΝ Β ΦΑΣΗ Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΑΜΦΙΣΣΑΣ 15:00 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΓΣ   ΑΤΛΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΖΑΧΟΣ - ΠΑΤΑΓΙΑΣ

ΠΑΙΔΩΝ Β ΦΑΣΗ Α΄ΟΜΙΛΟΣ

ΚΑΡΥΣΤΟΥ 14:30 ΑΣ ΚΑΡΥΣΤΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΘΗΒΑΣ 14:00 ΕΣ ΚΑΔΜΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΤΣΟΚΑΝΟΣ - ΒΙΟΡΕΣ

ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         19:30              ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ         ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΚΑΛΦΑ - ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ      Β ΦΑΣΗ     Β΄ΟΜΙΛΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ 15:00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΑΛΕΣ ΓΣ ΙΤΕΑΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:   ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ - ΠΕΤΩΝΗΣ

 

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ: Ποιες ομάδες προβιβάζονται - Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΣΚΑΣΕ: Ποιες ομάδες προβιβάζονται - Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα Εφήβων, Παίδων και Κορασίδων
Αθλητικά
[06/06/2020 - 09:42]

Ποιοι αγώνες θα διεξαχθούν - Δεν υποβιβάζεται καμιά ομάδα - Απόλλων Χαλκίδας, Κονίστρες και Κάρυστος, από την Εύβοια, αλλάζουν κατηγορία. ...περισσότερα

Συνεχίζει μακριά από την Εύβοια ο Γιώργος Κωνσταντάγκας - Υπέγραψε στη Νίκη Ευκαρπίας

Συνεχίζει μακριά από την Εύβοια ο Γιώργος Κωνσταντάγκας - Υπέγραψε στη Νίκη Ευκαρπίας
Αθλητικά
[05/06/2020 - 09:33]

Ο Ψαχνιώτης στράικερ προτίμησε να παραμείνει στη Θεσσαλονίκη. ...περισσότερα

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Είχε ψυχή και τσαμπουκά, αλλά είχε και σκαμπανεβάσματα

ΛΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: Είχε ψυχή και τσαμπουκά, αλλά είχε και σκαμπανεβάσματα
Αθλητικά
[04/06/2020 - 14:47]

Πρώτος σκόρερ ο Κανάνι και πρώτος σε συμμετοχές ο κάπτεν Παπίλας και ο 23χρονος Αναγνώστου. ...περισσότερα