Γ' ΕΠΣΕ: Aποτελέσματα, Βαθμολογίες, επόμενη αγωνιστική
8 Μαρτίου 2020, 17:45
Οι τελευταίες αγωνιστικές του 1ου και του 3ου ομίλου, και η 20η του 2ου ομίλου.
1ος όμιλος
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ | ΣΚΟΡ | |
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | 0-3 |
ΑΕ ΚΗΡΙΝΘΟΥ | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 2-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | ΑΟ ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 7-2 |
ΤΕΛΙΚΗ | Β | |
1 | AE KHΡΙΝΘΟΥ | 48 |
2 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΜΝΗΣ | 39 |
3 | ΑΕΚ ΝΕΟΥ ΠΥΡΓΟΥ | 35 |
4 | ΠΑΝΗΛΙΑΚΟΣ | 24 |
5 | ΕΛΛΗΝΙΚΑ | 12 |
6 | ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΚΕΧΡΙΩΝ | 11 |
2ος όμιλος
20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΣΚΟΡ | |
ΕΡΑΠΟΣ | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ | 4-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | 1-3 |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔEΣΠΟΤΙΟΥ | 2-0 |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 4-2 |
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 0-3 ΑΑ |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΡΕΠΟ |
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ | Β | |
1 | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | 49 |
2 | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | 47 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | 33 |
3 | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ | 31 |
5 | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ* | 29 |
6 | ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | 27 |
7 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | 26 |
9 | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | 21 |
8 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | 16 |
10 | ΑΝΑΠΟΔΟΣ* | 11 |
11 | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΡΕΠΟ ΤΟΥΣ
ΗΜΕΡ. | ΩΡΑ | 2ος όμιλος | 21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΓΗΠΕΔΟ |
14/3/20 | 16:00 | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ | ΑΟ ΕΡΑΠΟΣ | ΚΑΝΗΘΟΥ |
15/3/20 | 11:30 | ΚΥΖΙΚΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ | ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΒΑΤΩΝΤΑ |
15/3/20 | 11:30 | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ | ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | Π. ΛΑΟΥ |
15/3/20 | 16:00 | ΑΝΑΠΟΔΟΣ | ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | Π. ΛΑΟΥ |
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ | 3-0 α.α. | ||
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΡΕΠΟ |
TΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22η Αγωνιστική | |
ΘΥΕΛΛΑ ΚΟΝΤΟΔΕΣΠΟΤΙΟΥ | ΚΥΖΙΚΟΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΑΟ ΠΙΣΣΩΝΑ | ΠΑΟ ΚΑΝΗΘΟΥ |
ΑΕ ΚΑΘΕΝΩΝ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΦΡΑΤΙΟΥ |
ΕΡΑΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΨΑΧΝΩΝ |
ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ | ΡΕΠΟ |
3ος όμιλος
ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ | ΣΚΟΡ | |
ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | ΑΡΗΣ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗ | 0-0 |
ΑΟ ΚΥΜΗΣ | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 2-6 |
ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 2-0 |
ΤΕΛΙΚΗ | Β | |
1 | ΑΟ ΚΡΙΕΖΩΝ | 51 |
2 | ΑΡΗΣ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΟΥ | 44 |
3 | ΑΡΤΕΜΙΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ | 23 |
4 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΟΝΟΔΡΙΟΥ | 19 |
5 | ΑΙΓΕΑΣ ΠΕΤΡΙΩΝ | 18 |
6 | ΑΟ ΚΥΜΗΣ | 13 |