Αθλητικά

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Οι αθλητές και οι αθλήτριες που προκρίθηκαν από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ Κ16: Οι αθλητές και οι αθλήτριες που προκρίθηκαν από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας
2 Ιουλίου 2020, 18:32
Ανακοινώθηκαν και οι επιλαχόντες

Ανακοινώθηκαν από τον ΣΕΓΑΣ οι αθλητές - τριες που προκρίνονται στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κ16 ανά όμιλο, σύμφωνα με την προκήρυξη και ύστερα από την επεξεργασία των αποτελεσμάτων των Διασυλλογικών Αγώνων.

Επίσης ανακοινώθηκαν και οι επιλαχόντες αθλητές-τριες, οι οποίοι βρίσκονται στις θέσεις κατάταξης 9η – 12η για κάθε αγώνισμα. Να σημειώσουμε ότι αυτοί θα μπορέσουν να πάρουν μέρος στους αγώνες στην περίπτωση που κάποιοι αθλητές οι οποίοι βρίσκονται στην αρχική κατάσταση προκριθέντων δεν επιθυμούν να συμμετέχουν.

Από την Εύβοια η Ευγενία Σχίζα και η Θέτιδα Γαραντζόγιαννη (φωτό) πήραν το εισιτήριο πρόκρισης σε δυο αγωνίσματα.

Δείτε ποιοι προκρίθηκαν από την ΕΑΣ Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας (στα ατομικά  αγωνίσματα) για τους τελικούς που θα γίνουν στον Αγιο Κοσμά.

ΑΓΟΡΙΑ

ΥΨΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
100 ΕΜΠ ΓΑΡΕΦΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΣΟΥΛΑ ΚΡΙΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΕΥΑΓΓΕ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1200 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2000 ΦΕ ΚΑΤΣΙΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΥΨΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
150 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ  ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
1200 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
200 EMΠ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΥΡΑ ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΣΦΑΙΡΑ ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
  ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ    
ΥΨΟΣ ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
1200 ΤΖΕΛΙΛΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΦΑΙΡΑ ΣΟΥΛΑ ΚΡΙΣΤΟ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΝΤΟΒΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

200 EMΠ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
200 EMΠ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
80 ΕΜΠ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΤΕΤΡΑΠΛΟΥΝ ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
200 EMΠ ΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΥΨΟΣ ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΥΨΟΣ ΓΚΑΡΑ ΚΕΡΑΣΙΑ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
150 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΕΙΑ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΣΦΑΙΡΑ ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΛΑΜΨΑΚΟΥ
ΣΦΑΙΡΑ ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
80 ΕΜΠ ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΓΙΑΝΤΣΕΒΣΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
80 ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
80 ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
3000 ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΣΦΑΙΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΣΠΕΡΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ
  ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ    
80 ΕΜΠ ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΚΟΝΤΙΟ ΜΙΧΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΦΥΡΑ ΠΗΝΙΤΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΣΦΑΙΡΑ ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΜΗΚΟΣ ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
1200 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ